Haber Yayın İhalesine Kulüpler Talip! 'Türk Modeli'

Beinsports ve dolayısıyla Katarlılar yayın ihalesini aldığından beri ciddi ciddi ligi şekillendirdiklerine inanıyorum derbilerin haftaları, ligin son maçlarına kadar 2-3 takımın sürekli şampiyonluk için uç uca kalması filan senelerdir tesadüf değil

Beinsports'un olmaması benim adıma sevindirici olur diye düşünüyorum da gelen gideni hep aratıyor memleketimizde

Bir an evvel bu art niyetli oluşumdan çekilmeliyiz.

Bir daha ki yayın ihalesinde havuzda olmayacağımizi şimdiden beyan etmeliyiz.
Yoksa iş işten geçmiş olacak

4 büyükler dışında kimseye yararı yok, mümkün değil bu sistem. Ha tff digitürk ü alır falan orası başka.

Beinsports ve dolayısıyla Katarlılar yayın ihalesini aldığından beri ciddi ciddi ligi şekillendirdiklerine inanıyorum derbilerin haftaları, ligin son maçlarına kadar 2-3 takımın sürekli şampiyonluk için uç uca kalması filan senelerdir tesadüf değil

Beinsports'un olmaması benim adıma sevindirici olur diye düşünüyorum da gelen gideni hep aratıyor memleketimizde
rekabet oluşturma anlamında dizayn her dönem vardı. bein öncesi de böyleydi. rekabet sattırır rengim.

Bunlar Saran'in platformuna verecek ihaleyi..Ondan sonra mumla arayacaz bein sportu.. Fenere yapilan her faul defalarca oynatilir lehde pozisyonları dakikalrca izletilir konusulur aleyhte pozisyon es gecilir..Cizgi nasil cekilir saran bi ucundan koc bi ucundan tutarak ogretiirler...

Ben şahsen Anadolu kluplerini düşünmem. Galatasaray imizn menfaatlerine (ahlaklı olacak şekilde) uyacak bir oluşum ile gayette karlı çıkarız. Anadolu klupleri yalnizlastirilmaya çalışılan Galatasarayimiza her türlü hainliği yapmış ve yapacaktır. Fazla geriye gitmeye gerek yok. Bu ülke acidiginiz Anadolu kluplerinin bir çoğu lehimize hakem hatalarini meşrulaştırmak için bildiri dahi yayınlamıştır. Yemişim rekabetini bu ülkede izlenecek tek rekabet 3 büyüklerindir.

rekabet oluşturma anlamında dizayn her dönem vardı. bein öncesi de böyleydi. rekabet sattırır rengim.
Onlar da haklı, STSL oynanan futbol ile Dünya'ya pazarlayabileceğin bir lig değil öyle hatrına maç izlettireecek çok fazla futbolcu da yok ligimizde. Derbiler bile tadsız kıvama geldikten sonra şampiyonluk rekabetini yukarıda tutmak içiin ellerinden geleni yapıyorlar

Turk modeli diyerek her seyin ortasi bulmaya calisip daha kotusunu yapmayin bu olsa olsa fb medyasi modeli fln olur

Ya lig tamamen sirketlessin ya da su an oldugu gibi devam etsin.

biraz zor. belki internet üzerinden kulüpler kendi maçlarını resmi kanallarından yayınlayabilirler maç başına. bu işi için nesine com gibi ortakolabilir.

Bizim başımızdaki yönetimin veya bundan sonra geleceklerin bu konularda ilk yapması gereken icraatı bu ahlaksız ve şerefsiz tff ve kurullarının istifasını istemek olmalıdır.
Hiç yayıncı kuruluşla falan uğraşmasınlar. Bu şerefsizler gitmelidir.

mustafa cengiz ve yönetiminden hiçbir halt olmaz.

Üst Alt