Yayın İhalesine Kulüpler Talip: 'Türk Modeli' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yayın İhalesine Kulüpler Talip: 'Türk Modeli'

Beinsports ve dolayısıyla Katarlılar yayın ihalesini aldığından beri ciddi ciddi ligi şekillendirdiklerine inanıyorum derbilerin haftaları, ligin son maçlarına kadar 2-3 takımın sürekli şampiyonluk için uç uca kalması filan senelerdir tesadüf değil

Beinsports'un olmaması benim adıma sevindirici olur diye düşünüyorum da gelen gideni hep aratıyor memleketimizde

Bir an evvel bu art niyetli oluşumdan çekilmeliyiz.

Bir daha ki yayın ihalesinde havuzda olmayacağımizi şimdiden beyan etmeliyiz.
Yoksa iş işten geçmiş olacak

4 büyükler dışında kimseye yararı yok, mümkün değil bu sistem. Ha tff digitürk ü alır falan orası başka.

Beinsports ve dolayısıyla Katarlılar yayın ihalesini aldığından beri ciddi ciddi ligi şekillendirdiklerine inanıyorum derbilerin haftaları, ligin son maçlarına kadar 2-3 takımın sürekli şampiyonluk için uç uca kalması filan senelerdir tesadüf değil

Beinsports'un olmaması benim adıma sevindirici olur diye düşünüyorum da gelen gideni hep aratıyor memleketimizde
rekabet oluşturma anlamında dizayn her dönem vardı. bein öncesi de böyleydi. rekabet sattırır rengim.

Bunlar Saran'in platformuna verecek ihaleyi..Ondan sonra mumla arayacaz bein sportu.. Fenere yapilan her faul defalarca oynatilir lehde pozisyonları dakikalrca izletilir konusulur aleyhte pozisyon es gecilir..Cizgi nasil cekilir saran bi ucundan koc bi ucundan tutarak ogretiirler...

Ben şahsen Anadolu kluplerini düşünmem. Galatasaray imizn menfaatlerine (ahlaklı olacak şekilde) uyacak bir oluşum ile gayette karlı çıkarız. Anadolu klupleri yalnizlastirilmaya çalışılan Galatasarayimiza her türlü hainliği yapmış ve yapacaktır. Fazla geriye gitmeye gerek yok. Bu ülke acidiginiz Anadolu kluplerinin bir çoğu lehimize hakem hatalarini meşrulaştırmak için bildiri dahi yayınlamıştır. Yemişim rekabetini bu ülkede izlenecek tek rekabet 3 büyüklerindir.

rekabet oluşturma anlamında dizayn her dönem vardı. bein öncesi de böyleydi. rekabet sattırır rengim.
Onlar da haklı, STSL oynanan futbol ile Dünya'ya pazarlayabileceğin bir lig değil öyle hatrına maç izlettireecek çok fazla futbolcu da yok ligimizde. Derbiler bile tadsız kıvama geldikten sonra şampiyonluk rekabetini yukarıda tutmak içiin ellerinden geleni yapıyorlar

Turk modeli diyerek her seyin ortasi bulmaya calisip daha kotusunu yapmayin bu olsa olsa fb medyasi modeli fln olur

Ya lig tamamen sirketlessin ya da su an oldugu gibi devam etsin.

biraz zor. belki internet üzerinden kulüpler kendi maçlarını resmi kanallarından yayınlayabilirler maç başına. bu işi için nesine com gibi ortakolabilir.

Bizim başımızdaki yönetimin veya bundan sonra geleceklerin bu konularda ilk yapması gereken icraatı bu ahlaksız ve şerefsiz tff ve kurullarının istifasını istemek olmalıdır.
Hiç yayıncı kuruluşla falan uğraşmasınlar. Bu şerefsizler gitmelidir.

mustafa cengiz ve yönetiminden hiçbir halt olmaz.

Yayıncı kuruluş vs olmasın Youtubedan yayınlansın süper lig,süper lig kanalı adında

Katıl diye bi zımbırtı var yap kişi başı 20 tl filan herkes izlesin,dekoder şu bu sorunuda yok

Burdan gelecek para devede kulak,esas para izlenmelerden gelir,dehşet bir para akışı söz konusu bu mecrada + dolar ödüyo yt,kuruda baz alınca ağızların suyu akar

Bağımsız,tarafsız,kulüplerin işini kendisinin göreceği ve bu sebeple suçlu aramayacağı,indirim talebiyle karşılaşmayacağı,ihaleye fesatın karıştırılamayacağı bi fikir

Öteki türlüsünde hem kulüpler hem yayıncı kuruluş kazanıyo pasta ikiye bölünüyodu,bu sayede pastanın tamamıda kulüplere kalır

Yayıncı kuruluş vs olmasın Youtubedan yayınlansın süper lig,süper lig kanalı adında

Katıl diye bi zımbırtı var yap kişi başı 20 tl filan herkes izlesin,dekoder şu bu sorunuda yok

Burdan gelecek para devede kulak,esas para izlenmelerden gelir,dehşet bir para akışı söz konusu bu mecrada + dolar ödüyo yt,kuruda baz alınca ağızların suyu akar

Bağımsız,tarafsız,kulüplerin işini kendisinin göreceği ve bu sebeple suçlu aramayacağı,indirim talebiyle karşılaşmayacağı,ihaleye fesatın karıştırılamayacağı bi fikir

Öteki türlüsünde hem kulüpler hem yayıncı kuruluş kazanıyo pasta ikiye bölünüyodu,bu sayede pastanın tamamıda kulüplere kalır
Bunun icin ulkede internet alt yapi sistemi saglam ve hizli olmasi lazim. Bu konuda Turkiye , Bati Avrupa ulkeleri ile kiyaslarsak cok geride.

Teoride fikir muazzam, yedirirler mi o pastayı kulüplere, hiç sanmıyorum.
TFF yine girer başkanların beynine, siyasi baskı felan derken aynı şekil devam eder.

Bunun icin ulkede internet alt yapi sistemi saglam ve hizli olmasi lazim. Bu konuda Turkiye , Bati Avrupa ulkeleri ile kiyaslarsak cok geride.
Çoğunlukla wifi üzerinden evde izlenir zaten. Bir de şunu belirtmek istiyorum, Turkcell Avrupa'daki çoğu sağlayıcı dan daha stabil.
Yani mobil hat üzerine bile izlenir.

Gscimbom mobil

Teoride fikir muazzam, yedirirler mi o pastayı kulüplere, hiç sanmıyorum.
TFF yine girer başkanların beynine, siyasi baskı felan derken aynı şekil devam eder.

Çoğunlukla wifi üzerinden evde izlenir zaten. Bir de şunu belirtmek istiyorum, Turkcell Avrupa'daki çoğu sağlayıcı dan daha stabil.
Yani mobil hat üzerine bile izlenir.

Gscimbom mobil
Yedirmeleri lazım çünkü aktör kulüpler,tff kimki yayını belirliyo,yabancı sınırını getiriyo,benim malımı niye tff pazarlasınki

Akp yandaşlara peşkeş çektirecek zaten benim fikir fikirde kalır acuna sarana verirler ihaleyi,aslında bu fikirde döviz girdisi olacağı için o açıdanda karlı

Yurtiçinden biri alsa tl verecek kulüplere

Üst Alt