Yedek Kaleci Transferi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yedek Kaleci Transferi

Bildiginiz üzere yerli 1 kaleciye ihtiyac var. Senede 3-5 mac oynayacak oldugu icin fazla bir bütce ayirmaya gerek yok. Tercihen 28 yas ve üstü, görece vasat üstü bir kaleci ariyoruz. Eray'dan iyi olsun yeter. Akhisar kalecisi kupada fena isler yapmadi, belki o olabilir. Bolu'dan Gökhan'i begeniyorum. Baska da öyle iyi kaleci yok gibi. Genc bir kaleci alip da hayatini bitirmeye gerek yok. Fikirlerinizi alalim.

Süper Lig'de yedek veya ilk 11 olan kaleciler:

Eray Birnican (Kasimpasa)
Haydar Yilmaz (Alanya)
Hakan Arikan (Osmanli)
Fatih Öztürk (Akhisar)
Tolgahan Acar (Sivas)
Ertac Özbir (Malatya)
Ferhat Kaplan (Antalya)

PTT 1.Lig'de ilk 11 oynayan kaleciler:

Zeki Ayvaz (Denizli)
Ahmet Sahin (Giresun)
Hakan Canbazoglu (Erzurum)
Kayacan Erdogan (Eskisehir)
Burak Ögür (Ümraniye)
Gökhan Degirmenci (Bolu)

Listede yok ama benim önerim Bursaspor 'un 21 yaşındaki genç kalecisi Muhammed Sengezer

Bu sene kupada izledim çok temiz iyi maçlar çıkardı. Çok iyi yerlere gelebilecek bir kaleci. Taffarel 'in eli değerse yıllar sonra adam akıllı bir yedek kalecimiz olabilir

Bu sene 7 resmi maçta kalesini korumuş 2 gol yiyip 5 tanesinde kalesini gole kapamış ...

Bildiginiz üzere yerli 1 kaleciye ihtiyac var. Senede 3-5 mac oynayacak oldugu icin fazla bir bütce ayirmaya gerek yok. Tercihen 28 yas ve üstü, görece vasat üstü bir kaleci ariyoruz. Eray'dan iyi olsun yeter. Akhisar kalecisi kupada fena isler yapmadi, belki o olabilir. Bolu'dan Gökhan'i begeniyorum. Baska da öyle iyi kaleci yok gibi. Genc bir kaleci alip da hayatini bitirmeye gerek yok. Fikirlerinizi alalim.

Süper Lig'de yedek veya ilk 11 olan kaleciler:

Eray Birnican (Kasimpasa)
Haydar Yilmaz (Alanya)
Hakan Arikan (Osmanli)
Fatih Öztürk (Akhisar)
Tolgahan Acar (Sivas)
Ertac Özbir (Malatya)
Ferhat Kaplan (Antalya)

PTT 1.Lig'de ilk 11 oynayan kaleciler:

Zeki Ayvaz (Denizli)
Ahmet Sahin (Giresun)
Hakan Canbazoglu (Erzurum)
Kayacan Erdogan (Eskisehir)
Burak Ögür (Ümraniye)
Gökhan Degirmenci (Bolu)
Çok güzel başlık üstat benim bu mevki için tanımımı biliyorsunuz; YERLİ, YAŞLI, ÇİRKEF, ANADOLU KALECİSİ...Hürmetler...

Hakan Arikan haric digerlerini tanimiyorum bile. Hepsi de gereksiz bana kalirsa. Yedek kaleci alinacaksa Eray gitmeli, yoksa Eray varken bir ekstra yedek kaleciye para verilmez.

Senede ters bisiler olmadığı sürece hazırlık maçları ve dandik kupa maçlarında oynayacak biri için deli paralar dökmeye gerek yok. Yedegimizi altyapıdan çıkarmamız zorunluluğumuz olmalı.
Eray vb varsa 5m a kadar transfer yapabiliriz. O kaleci bozuntusunun o beceriksizlikle binlerce lira alması kanıma dokunuyor. Hadi kazandın ekmek yediği kulübün değerli bir alanına arabayla girmek nedir ulan şerefsiz.
Bak aklıma geldi sinirlendim gene. O gün biletini keseceklerdi torpili sağlam herhalde hala bizde.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Iyi ve potansiyelli bir kaleci olabilir ama yasi 17, yedek kaleci olarak alinamaz. Bunu alip kiraya vereceksin 3-4 yil ust ustte.

valla alır kendi bünyende mi yetiştirirsin, yoksa alır altınorduya kiraya mı bırakırsın bilemem, Fakat mutlaka alınmalı.

Ayrıca Altınordu ile de irtibat kurulmalı. büyük hata yapılıyor burada

Eray denen kova sezon sonu defolup gidecek insallah bir aksilik cikmaz veya biz bir gerizekalilik yapip kontratini uzatmazsak.

Yedek kaleciye bonservis ödemenin hic bir mantigi yok. Muslera (nazar degmesin) bayagi istikrarli bir kaleci ve nadir sakatlaniyor.

Bonservisi elinde olan herhangi bir yerli kaleci varsa alinabilir veya altyapidan birisi , zaten cikacagi mac sayisi 4-5 falan oluyor sezonda.

Üst Alt