Yekta Kurtuluş Analizi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yekta Kurtuluş Analizi

Cevap: Yekta Kurtuluş Analizi

Galatasarayımızın artık büyük düşünmesi lazım basacaksın parayı alacaksın selçuku(Parayı basmayada gerek yok gerçi sözleşmesi bitiyor) gökhan inleri alacaksın 10 milyonsa 10 milyon şampiyonlar ligine katılınca maliyeti hertürlü çıkarırsın bu kadar küçük düşünmemeli yönetim

4m euro çok ama fiyat yabancı kontenjanı ve yerli oyuncu yetişmemesine bağlı. Alınabilecek bir yerli göbek söyleyin de o zaman 3.75m euro çok diyelim...

Yekta çok yetenekli çok ust düzey diyen var mı, ben demedim hiçbir zaman beklentim de olmadı o kadar buyuk. Yekta A Milli takımın ilk 11 oyuncusu falan da olamaz asla farkındayım. Yekta, A2 Milli takımı seviyesinde, Umut, Serkan Balcı, Hakan Balta, Selçuk İnan, Sezer kalitesinde bir adamdır. Yekta bu takımı taşıyacak oyuncu olamaz ama orta saha göbek rotasyonunda takıma koysan sırıtmayacak oyuncudur. En kötü yerlin Yekta gibi olsa sırtın yere gelmez. Bizim sorunumuz bu işte en kötü yerli Yekta kalştesinde değil.

Yekta kanat-açık oyuncusu değil, göbek oyuncusu aslen.

Katılıyorum yazdıklarına..Bu Yekta'yı ne için aldın fark yaratması için var mı bir fark?Peki A2 futbolcularımızın sucu ne?Al Cumhur'u koy oynasın Musa'yı gonderdin oynatsaydın ya be kardeşim bu kadar mı değersiz paramız.Sokaga saç paraları sonra ağla paramız yok diye!!

bakiyorum millet yekta'ya salliyor pas trafigi yokmus felan filan, adamin yanina mustafa ile ayhani koyarsaniz arkasina da sabri'yi ancak bukadari beklenir, bence yekta;yi gobekte oynatmak lazim, kanatlarda pek etkili olamiyor gibime geliyor.

kim var alınacak eleştirirken çözüm de önerin kaliteli ,bütçemize uygun yerli mi var Süper Lig'de.

Almak zorundamıyız oynat eldeki gençlerini oynat..Madem bitirmişssin ligi kafanda sezon sonu için planlamanı yap.Devre arası saçma sağa sola paranı.A2 den koy Cumhur'u Berkin'i Anıl'ı bunlardan bin kat iyi oynar.Sezon sonuda adam akıllı şimdiden planlamanı yaparak gerçekten fayda verecek adamları al.Gurbertçileri araştır kurdun scout ekibini araştırısn niye kurdluar scout ekibini??

1 maçla göklere çıkarılır, 1 maçla yerlere vurulur.

taraftarında kendini sorgulaması gerekiyor, sorun sadece yönetimde, oyuncu da değil.

bakiyorum millet yekta'ya salliyor pas trafigi yokmus felan filan, adamin yanina mustafa ile ayhani koyarsaniz arkasina da sabri'yi ancak bukadari beklenir, bence yekta;yi gobekte oynatmak lazim, kanatlarda pek etkili olamiyor gibime geliyor.

Sacma sapan konusmayin yahu.. Adamin yeri yanlis deyin amenna. Ama Ayni Elano'da yapilan muhabbetler gibi yok arkasina sunu, onune bunu koyarsan anca oynarmis. Birakin su muhabbetleri artik. Adamin yeri orta alan. Kanat oyuncusu degil. Keita'da ortada ayhan, sarp arkasinda Sabriyle oynuyordu. O da mi kotuydu? Cunku adam "Kanat" oyuncusu.

Biktim artik bir futbolcunun performansini baska futbolcuya baglayanlardan.. Keita'nin arkasinda onunde saginda solunda kim oynuyordu? hala ogrenemediniz. Isin en kolayi sarp'a, Ayhan'a sabri'ye suc atmak..

Katılıyorum yazdıklarına..Bu Yekta'yı ne için aldın fark yaratması için var mı bir fark?Peki A2 futbolcularımızın sucu ne?Al Cumhur'u koy oynasın Musa'yı gonderdin oynatsaydın ya be kardeşim bu kadar mı değersiz paramız.Sokaga saç paraları sonra ağla paramız yok diye!!

Genç takım oyuncularımız için farklı görüşteyim, Altay'dan gelen Musa dahil olmak üzere Emre Çolak, Anıl, Ahmet Kesim gibi oyuncularında TSL için henüz yetersiz olduklarını dusunuyorum belki de hiçbir zaman TSL oyuncusu bile olamayacaklar. Yani Yekta şu an PAF takım oyuncularımızın üstünde bir oyuncudur benim gözümde. PAF'taki ler önce Aydın Yılmaz'ı geçsinler :)

Cumhur özelinde şunu söyleleyim A takıma en hazır oyuncu. Ama şunu da ekleyeyim Mehmet Güven de Cumhur'dan iyi bir oyuncuydu bence.

Kısaca G.Saray A2-PAF takımı o kadar da yetenkeli gençlerden oluşmuyor, tıpkı Bjk-fb- ajax vb. altyapı takımları gibi. Her iki sene d ebir nesil değişir altta. her jenerasyondan 1-2 tane bırakın G.Saray'a topçu olmayı, TSL oynayacak oyuncu yetiştirebiliyorsak başarılıdır altyapı. Dunyada böyle.

Barca-Ajax vs. altyapıları altyapı transferleriyle oyuncu çıkarıyor, yoksa öz kendi buldugu oyuncularla değil. Bizde Trabzon ve kayseri yapmaya çalışıyor, piot takımı gurbetçi gençlerle doldurup deniyor. Biz ne yaptık Beylerbeyini?

1 maçla göklere çıkarılır, 1 maçla yerlere vurulur.

taraftarında kendini sorgulaması gerekiyor, sorun sadece yönetimde, oyuncu da değil.

Bu takıma bu oyuncuyu alıp Gsmiz kalitesine uygun görebiliyorsanız biz bitmişiz zaten.Planlama yok ön görüş yok strateji yok.Sorgulanan zihniyet yönetim anlayışı tabiki sorgulayacagız,biz Gs'mizi bu hallere sokan herkesi sorgulamalıyız.İzle bu adamı sezon sonu al şimdiden planlamanı yap zaten durum kotu ligden kopmussun gençlerle devam et çok mu zor.Yektadan cokmu kotudur genclerimiz..

Kimi almayı planlıyorsun yurt içinden? Çıkıp Selçuk İnan deme sakın onu Türkiye'deki her kulüp almak ister de Trabzon bırakmıyor.

Galatasaray aşığı bir insan olabilir ona lafım yok. Bunuda belli etmiş sevgimizi kazanmıştır. Fakat ben yine de Galatasaray'ın futbolcusu olabileceğine inanmıyorum Yekta'nın iyi bir yedek olur orası ayrı.

Galatasaray aşığı bir insan olabilir ona lafım yok. Bunuda belli etmiş sevgimizi kazanmıştır. Fakat ben yine de Galatasaray'ın futbolcusu olabileceğine inanmıyorum Yekta'nın iyi bir yedek olur orası ayrı.

Akıl var mantık var arkadaşım.Neye göre galatasaryın futbolcusu olmuyormuş? adamın yanında barış ayhan oynuyo adamda kanatta oynatılıyor.Herşey yanlış birkere.Yekta gayet kaliteli bir futbolcu.

cana yekta culio birlkte oynasın.yektada kanat degilde kendi yerinde oynasın. ozaman zaten kalitesi ortaya cıkacaktır.Zaten adam kalitesini belli ediyor attıgı pasla top hakimiyetiyle.tabi görebilene..

Yekta iyi bir oyuncu, fakat takım olarak kötüydük.Buna hakem hatalarıda eklenince geriye düştüğümüz maçta motivasyonumuzu kaybettik.Bu da Yektanın oyununa etki etdi.

sag disla ampulu taksaydi 30 cm iceri donse top neler konusurdunuz

30 cmlik yorumlar bunlar daha uzaga gitmez

sag disla ampulu taksaydi 30 cm iceri donse top neler konusurdunuz

30 cmlik yorumlar bunlar daha uzaga gitmez

Zaten o topu kaleye gönderebilseydi Gsde değil Avrupada oynuyor olurdu.Ancak iyi bir yedek olur daha öteye gidemez,yanındaki Sabri'ye 2 metreden topu veremediğinide görmüşsünüzdür umarım???.Benim arzum kendi gençlerimizi görmemiz.26 yaşına gelmiş Yektalara dünyalar kadar paralar verme.Anıl diye bir gencimiz vardı Konya macını kurtardı nerelerde hiç tartışıyormusunuz?

Üst Alt