Yekta Kurtuluş Galatasaray'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yekta Kurtuluş Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yekta Kurtuluş Galatasaray'da

Hayirli olsun.

En cok sevindigim konu, adam manyak Galatasarayli.

2 yil önce yanilmiyorsam ultrAslanla birlikte derbiyi izlemis. TTarena kombinesi var diyorlar ..

Yani, bizden biri, buna göre oynar futbolunu, bundan kimsenin süphesi olmasin.

bu sezon 1-2 biten beşiktaş maçında da tribündeydi. hatta o zaman çıkmıştı transfer dedikoduları :)

Soru: Türk Telekom Arena'ya çıkacağın için heyecanlı mısın?

Yekta: Gönül isterdiki ilk maçıma Ali Sami Yen'de çıkayım.

Bunu söyledikten sonra hangi takımı tutuyorsun demeye gerek yok.

Hayırlı uğurlu olsun, sakatlık yüzü görmesin, BArcelonalar, Realler kapımızda yatsında satmayalım.

Hayırlısı olsun ancak Yekta alındıda . Bu başkanın 3 yabancı dediği transferi yatmış bulunuyor böylece.:)

Yekta'nın çok faydalı olacağını düşünüyorum.Daha önce bir kaç kez Galatasaraylı olduğunu beyan etmişti zaten.Hayırlı olsun.:tiphat:

Adam kalpten Galatasarayli. Futbolcuyken tribünde mac izleyen bir Galatasarayli. Galatasaray´da oynamak icin futbol oynuyordum ben diyen bir Galatasarayli.

Hayırlı olsun. Yerli transferleri çok önemli. O açıdan iki kat daha sevindim.

Çok sevindim gelmesine cidden. İnşallah Hagi değerini bilir, orta sahada bu kadar gereksiz adam varken kenarda oturtmaz.

Adam kalpten Galatasarayli. Futbolcuyken tribünde mac izleyen bir Galatasarayli. Galatasaray´da oynamak icin futbol oynuyordum ben diyen bir Galatasarayli.

kalpten galatasarayli olmasi kötu cunku bizim takimda kalpten galatasarayli olanlar hep kufur yemistir,hasan sas,arda,sabri....

kaliteli yerli transferine daha çok seviniyorum ,Yekta iyi bir transfer oldu.Artık bazılarının bileti kesilir.

hagi degil,insallah taraftar degerini bilir.

Yüreğiyle oynayıp, takıma bir şeyler katmaya çalışan herkesin değerini bilir taraftar, Kazım da dahil. Ayrıca taraftar kapris yapamaz ama hocalar kaprisleriyle oyuncuları silebiliyor, örnekleri bolca mevcut. Yekta'ya şans verilirse, ee tabi o da değerlendirirse milli takıma da güzel bir alternatif kazandırmış oluruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt