Yekta Kurtuluş Galatasaray'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yekta Kurtuluş Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yekta Kurtuluş Galatasaray'da

Yüreğiyle oynayıp, takıma bir şeyler katmaya çalışan herkesin değerini bilir taraftar, Kazım da dahil. Ayrıca taraftar kapris yapamaz ama hocalar kaprisleriyle oyuncuları silebiliyor, örnekleri bolca mevcut. Yekta'ya şans verilirse, ee tabi o da değerlendirirse milli takıma da güzel bir alternatif kazandırmış oluruz.

hasan sas a sorsunlar galatasaray taraftari hakkinda ne dusunuyormus:D

Ben şu golde Yekta'nın Galatasaraylı oldugunu anlamistim.Hic sevinmemisti. ;

[video=youtube;7gtoeMyuRY0]https://www.youtube.com/watch?v=7gtoeMyuRY0[/video]

Galatasaraylı oldugunu biliyorum fakat 3.750 milyon euro bana pahalı geldi..bonservis olarak 2.5milyon euro hakkıydı düşünüyorum, inşallah başarılı olurda BAM'dan kurtuluruz

Adam aralik dogumlu. Yanlis anlasilmasin ama Türkiye'deki yas hesaplamalarini anlamiyorum. Herkes yas hesap ederken sadece yili göz önünde bulunduruyor, yani bu mantiga göre herkes yilbasinda 1 yil yaslaniyor :)

ahahahah bende anlamiyorum

25 yasina yeni girene, 26 yasinda diyorlar , sadece Semih icin degil, gercekten Türkiyede genelde böyle derler ))))

Maddi açıdan bence anormal bir fiyat değil. yaş ve kalitesi ile ederi daha fazla bile olabilirdi.Tabata'ya 8m verildiği Topuzunda bir o kadar ettiği ülkedeyiz beyler.Yerli ve güçlü bir isim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt