Yendik Yine Yeneceğiz Her zaman Yeneceğiz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yendik Yine Yeneceğiz Her zaman Yeneceğiz

Cevap: Yendik Yine Yeneceğiz Her zaman Yeneceğiz

Tarih önemsizdir diyen adam Fenerbahçe>Galatasaray demiş demektir. Komik duruma düşmeyin.

Bu başlık her şekilde yanlış. Kim açarsa açsın aynısını söylerim. Yendik nedir? Buradaki herkes Galatasaraylı. Her ne kadar sempatim olsada, başka bir takım için yendik ifadesini kullanmam, kullanamam.

fft11_mf1419625.Jpeg

fft11_mf1419628.Jpeg

fft11_mf1419633.Jpeg

fft11_mf1419650.Jpeg

fft11_mf1419630.Jpeg

221917_191543547557147_153370251374477_511316_7579314_n.jpg

fft11_mf1419626.Jpeg

Ancak bir lisesi Barça'nın Madrid'ten daha büyük olduğunu iddia edebilir.

Real büyük bir klüptür kabul, kupaları vardır övüneceği başarılarıda çoktur onada kabul. Fakat Barcelona'nın birden aynı seviyeye gelmesi yahut birden geçebilmesi mümkünmüdür? Tepeye çıkarken basamaklar vardır birden oraya uçamazsın ama şöylede bir gerçek var Barcelona'nın bu büyüklüğü devralmasına 1-2 basamak kalmıştır. :) Yani yavaş yavaş geliyoruz Şuan ki futbolu kastetmiyorum onu ele alırsak zaten büyüklük mertebesi Barça kabul edilmelidir :):)

Bu başlık her şekilde yanlış. Kim açarsa açsın aynısını söylerim. Yendik nedir? Buradaki herkes Galatasaraylı. Her ne kadar sempatim olsada, başka bir takım için yendik ifadesini kullanmam, kullanamam.

Real Madrid kazananinca yendik diyenler olunca normal oluyor, simdi herkes kiviriyor. :D

Baya acı çeken varmış ama dün akşam belli oldu...Ayrıca başlığa yanlış diyenlere anlatıyım..Bu geçen hafta açılan konunun devamıdır...Yoksa kimsenin burada Barca için hop oturup hop kalktığı maçına gitmişliği formasını almışlığı falan yoktur...Bedavadan kelime oyunları yapmayın burada...Eğlence konusu olarak göremediniz bi türlü...Fena ..... Messi :)

Üst Alt