Yener: "Burak Atletico Madrid gibi sıradan bir takımda oynamaz"


Trabzonspor'un Genel Sekreteri Hasan Yener, Atletico Madrid'in Burak'la ilgili yaklaşımı konusunda sert açıklamalar yaptı.Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Yener, ''Atletico'nun Burak'la ilgili yaklaşımını spekülatif ve abartılı buluyorum. Burak İspanya'da gitse gitse Real Madrid ya da Barcelona'ya gidebilir. Atletico Madrid gibi sıradan bir takıma gideceğini hiç bir zaman düşünmüyorum. Burak, Avrupa'da futbol oynayacaksa Real Madrid, Barcelona, Manchester United, Manchester City, Arsenal gibi takımlarda oynar. Bunun dışında takımlardan teklif geliyorsa her zaman Trabzonspor'da oynamayı tercih eder. Kendisi de böyle düşünüyor. Farklı bir düşüncesi yok'' dedi.Burak için şu ana kadar kulübe gelen bir teklif olmadığını belirten Yener, ''Burak'ın sözleşmesindeki madde nedeniyle menajerlerine teklif geliyor olabilir; ama şu ana kadar bize gelen bir teklif yok. Ben Burak'ın uzun yıllar Trabzonspor'da oynamasını isterim. Ama sezon sonunda ne olacağıyla ilgili bir yorum yapamam'' şeklinde konuştu.Medyaspor
 
Cevap: TS: Burak Atletico Madrid Gibi Sıradan Bir Takımda Oynamazcahil adam . hasta adam .. ulan ömrünüzde bir cl gördünüz bu kadar görgüsüzlük olur mu ?
 
Cevap: TS: Burak Atletico Madrid Gibi Sıradan Bir Takımda Oynamazsiradan :asd:iki hamsi kupaniz var lan alti ustu
 
Cevap: TS: Burak Atletico Madrid Gibi Sıradan Bir Takımda OynamazArda mahosu bunu idrak edemedi malesef. Umuyorum gelecek sezon bizi CL'de izlerken bi tarafı şişmez diyelim.
 
Cevap: TS: Burak Atletico Madrid Gibi Sıradan Bir Takımda OynamazAtletico'nun çok üst düzey bir takım olmadığı doğru da Trabzon da kendini baya dev aynasında görüyor :)
 
Cevap: TS: Burak Atletico Madrid Gibi Sıradan Bir Takımda OynamazBir Lpool ne bilim Arsenal ,Juve falan dese anlarimda(Atm Madrid icin) ula Trabizon musunuz la ,nedir yani At.MAdrid 8 verioz dese sirtinizla tasirsiniz ..
 
Cevap: TS: Burak Atletico Madrid Gibi Sıradan Bir Takımda OynamazTrabzonspor yöneticisinin Atletico Madrid gibi takımlardan bahsederken "sıradan" diyebilmesi için Trabzonspor'u geçtim Gaziantespor, Bursaspor, İBB, Kayserispor gibi takımların UEFA kupasını alması kısacası Atletico'nun başarılarına emsal bir başarı grafiği göstermesi gerekir ki ondan sonra bu betimlemeyi kullanabilsin..
 
Cevap: Yener: "Burak Atletico Madrid gibi sıradan bir takımda oynamaz."atletico madrid gib sıradan takımın nedense uefa kupası ve süper kupası var ve sıradan takım 40 milyon euro verip falcao yu transfer edebiliyor Bunun gibi adamlar yuzunden turkiye futbolu avrupa da bi halt yiyemiyor
 
Cevap: Yener: "Burak Atletico Madrid gibi sıradan bir takımda oynamaz."burağın atleticoda ne işi var

daha uygun bi takıma gitsin

arda burağı da bozar oraya giderse
 
Cevap: Yener: "Burak Atletico Madrid gibi sıradan bir takımda oynamaz."Atletico'lu Burak: Bu kulüpte bize hamsi verilmeyen zamanlar oldu. Burda çok mutluyum, Trabzon'da neydi öyle her yer hamsi kokuyordu pis pis.
 
Cevap: Yener: "Burak Atletico Madrid gibi sıradan bir takımda oynamaz."Konusan Mencstr Baskan Yardimcisi beyler , akilli olun
 
Cevap: Yener: "Burak Atletico Madrid gibi sıradan bir takımda oynamaz."Böyle diye diye kendimizi komik duruma düsürüyoruz. Sorarlar adama sen kimsin ki diye? 20 kere arka arkaya oynasan 20 kere kaybedersin Atletico´ya. Bu kendimizi begenmislik bizi cökertiyor zaten. Kendimizi dev aynasinda görüyoruz, gelismek icin caba harcamiyoruz. Komik ve sacma bir aciklama olmus. Siz kimsiniz?
 
Cevap: Yener: "Burak Atletico Madrid gibi sıradan bir takımda oynamaz."Gitmemesi için Atletico'yu küçük gösteriyor..

Barça, Real gibi takımlarada asla gidemeyeceği için, o tarz klüpler yakışır diyerek, trabzonda tutmaya çalışıyor.

Laz kurnazlığı işte.
 
Üst Alt