Yeni 10 ve Kaptan


Cevap: Yeni 10 ve Kaptanhttps://www.holigan.com.tr/NewsDetail.php?news_id=15019Kaptanlığı kesinleşti

Galatasaray Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, takımın yeni kaptanının Arda Turan olduğunu ve genç futbolcunun yeni sezonda 10 numaralı formayı giyeceğini söyledi.

10-7-2009 12:59


GENÇ FUTBOLCU AYRICA, GELECEK SEZON 10 NUMARALI FORMAYI GİYECEKÜstünel, Sarı-kırmızılı takımın Almanya'daki kampında basın mensuplarıyla sohbet gerçekleştirdi. Üstünel, basın mensuplarıyla yaptığı sohbette, takımın yeni kaptanının Arda Turan olduğunu belirtti.Arda'nın kaptan olmasının takımda olumlu karşılandığını vurgulayan Üstünel, "Arda, herkes tarafından çok seviliyor. Karizmatik ve iyi özellikleri olan bir futbolcu. Ayrıca herkes ile de dialoğu müthiş derecede. Futbolcularımıza da bunu açıkladığımız zaman olumlu tepkiler aldık" dedi.Üstünel ayrıca, Arda'nın dün takım arkadaşlarıyla bir toplantı yaptığını ve toplantı sonrası arkadaşları tarafından alkışlar eşliğinde tebrik edildiğini sözlerine ekledi.

LINCOLN'ÜN 10 NUMARALI FORMASI DA ARDA'NINÖte yandan Sarı-kırmızılı yönetici, Brezilyalı futbolcu Lincoln'ün 10 numaralı formasını, artık Arda'nın giyeceğini açıkladı.Bir gazetecinin, "Lincoln'ün forması Arda'ya mı verildi? sorusu üzerine Üstünel, "O Lincoln'ün forması değil, Metin Oktay'ın formasıydı. Lincoln o formaya layık olamadı" yanıtını verdi.

KADİR ÇETİNÇALI - BOCHUM / DHA
 
Cevap: Yeni 10 ve KaptanHarika bir haber bu ! Harikaaa ! :)İşte adalet diye buna derim ben,hakeden her zaman kazanıyor Lincoln'cüm. :D
 
Cevap: Yeni 10 ve Kaptanİşte bu çok güzel oldu. Eğer gerçekten istiyorsa bu formayı verilmeliydi ve demek ki istiyormuş.İnş kimseyi yanıltmaz Küçük Kaptan.
 
Cevap: Yeni 10 ve KaptanResmi sitede şu an bir şey yok ama saat 16.00'da söyleşi varmış Arda ile o zaman açıklanabilir.
 
Cevap: Yeni 10 ve KaptanHanginizin var böyle koca yüreği,

Kim coşturdu tribünleri.

Arda Turan haydi bizi çıldırtsana,

10 numara yakışır sana...Lay lay lay layyy. :D
 
Cevap: Yeni 10 ve KaptanResmi site açıklama yaptı:Haldun Üstünel: "10 Numaralı Forma Arda Turan'ın"

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Üstünel, Galatasaray TV'ye yaptığı özel açıklamada, "Önümüzdeki sezon 10 numaralı formayı Arda Turan'ın giyeceğini" söyledi.Üstünel, "Ben Arda'ya Lincoln'ün değil, Metin Oktay'ın formasını gönlüm huzur içinde emanet ediyorum. Onun da bu emaneti en iyi şekilde gururla taşıyacağını biliyorum." diye konuştu.https://www.galatasaray.org/futbol/futbol_as/haber/4262.php

Kaptanlık meselesi belli değil o halde?
 
Üst Alt