Yeni 3 Serisi Tanıtıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni 3 Serisi Tanıtıldı

Cevap: Yeni 3 Serisi Tanıtıldı

Bu son resim amatör çekim. Araba basık görünüyor. Ve göze hoş geliyor. Sanmıyorum bu kadar spor tasarım olabileceğini. Tesadüfen iyi açı yakalanmış bence. Tanıtım fotolarında çok kötü.

5 ve 7 serisi son iki seri kötü....Önceleri çok zarifti. BMW Özünden çıktı.

Yeni RS5, model degisimine gecicek olan E92 kasa M3'ün fiyat haricindeki her karsilastirmada gerisinde kaldı. Audi BMW'yi kolay gecemez. Dahasi BMW'nin yeni 5 serisi anormal derecede tutuldu. 7 serisindede ufak tefek degisime gidiyolar. Zaten cekici olan arabayi dahada iyi hale getiricekler. Ama bu yeni 3 serisini yakistiramadim BMW acikcasi.

AutoBild ve AutoMotorUndSport sitelerini günübirlik takip ederim. 2012 model karşılaştırmalarında A6, 5 serisine; A8, 7 serisine; A7 de 5 GT'ye üstünlük sağlıyor. İnternetten bulabilirsin..

Bunun M3'ü fena olucak gibi sanki :D

F30-681.jpg

Şunu fabrika çıkış M/Technic alsan da olur. 245hp güç fabrika çıkış. Her türlü yeter. Bmw'nin son 3 yıldır yaptığı yeni birşey de, böbrekleri artık elinden geldiğince büyük yapıyorlar. :)

Tarık Audidaş;

Audi iyidir hoştur, sevdiğim modelleri var ama benim gözümde VW'nin rakibidir, o kalitededir. Bmw gibi bir mazisi olmaz, olamaz. En fazla Audi dedin mi, 1970-1980'lerin kaliteli dizel motoru gelir aklına. Ha benim gibi yakından takip edenlerin de, RS serisi gelir aklına. Saygım var ama Bmw'yi geçemez. :)

Bir diger rivayet M3 coupe'un yerine M4'ün gececegi. Sedan olarak devam edicekmis M3 ama coupe modeli M4 olucakmıs. BMW umarım M3 efsanesini bitirmez.

yeni yapılan ÖTV zammı 316 i leri kapsıyormu ? 1600 cc den yüksek motor hacimlerini mi kapsıyacak yeni zam yoksa 1600 cc de dahil mi yani ?

AutoBild ve AutoMotorUndSport sitelerini günübirlik takip ederim. 2012 model karşılaştırmalarında A6, 5 serisine; A8, 7 serisine; A7 de 5 GT'ye üstünlük sağlıyor. İnternetten bulabilirsin..

Amerikadaki magazinleri genelde takip ediyorum. Birde yollara bakıyorum, BMW acık ara daha fazla satıyor.

Şunu fabrika çıkış M/Technic alsan da olur. 245hp güç fabrika çıkış. Her türlü yeter. Bmw'nin son 3 yıldır yaptığı yeni birşey de, böbrekleri artık elinden geldiğince büyük yapıyorlar. :)

Yeni M3/M4 turbo olsada 6 silindire geri dönüs yapıyor, beni en fazla heyecanlandıran nokta bu :)

A 5 3.0 kullandim 2 yil simdi bir yildir 530 d F 10 var,hem konfor olarak hemde yakit BMW bir adim önde,alman araba dergileri bu tür karsilastirmada herzaman objektif olmadigi bilinen bir gercek.haberi hazirliyan gazeteciye göre deisir daima.

Bmw M4 segment olarak Roadster olacak ve TTRS, SLK AMG modellerine rakip olacak. M3'ü bitiremezler. Ama yeni M3 kaç tork üretir, kaç beygir olur gerçekten merak ediyorum.

Tarık Audidaş;

Audi iyidir hoştur, sevdiğim modelleri var ama benim gözümde VW'nin rakibidir, o kalitededir. Bmw gibi bir mazisi olmaz, olamaz. En fazla Audi dedin mi, 1970-1980'lerin kaliteli dizel motoru gelir aklına. Ha benim gibi yakından takip edenlerin de, RS serisi gelir aklına. Saygım var ama Bmw'yi geçemez. :)

Audi'nin mazisi BMW'den eskidir Saykaldaş. Her şey bir yana, dört çekiş sisteminin mucididir :) "VW'nin rakibidir, o kalitededir" lafı da çok talihsiz olmuş. Ben lise 1'den beri AutoBild denen otoriteyi takip ederim. Araba karşılaştırmalarında rakip kim olursa olsun Audi'nin en çok övgüyü aldığı nokta kalitesidir, işçiliğidir, malzemesidir :)

A 5 3.0 kullandim 2 yil simdi bir yildir 530 d F 10 var,hem konfor olarak hemde yakit BMW bir adim önde,alman araba dergileri bu tür karsilastirmada herzaman objektif olmadigi bilinen bir gercek.haberi hazirliyan gazeteciye göre deisir daima.

530'u A5 ile değil, A6'yla kıyasla ;)

Kalite olarak Audi gercekten iyi. Porsche'yi de yapan firma sonucta. Fakat BMW ile kiyaslanamaz. BMW her kuluvarda ezdi gecti. Jeremy Clarksson, Chris Harris, Tiff Needle gibi adamlar bunu soyluyor.

Audi'nin mazisi BMW'den eskidir Saykaldaş. Her şey bir yana, dört çekiş sisteminin mucididir :) "VW'nin rakibidir, o kalitededir" lafı da çok talihsiz olmuş. Ben lise 1'den beri AutoBild denen otoriteyi takip ederim. Araba karşılaştırmalarında rakip kim olursa olsun Audi'nin en çok övgüyü aldığı nokta kalitesidir, işçiliğidir, malzemesidir :)

Kavga edelim, laf çarpıtıyorum. :p Yok yani 4.2 FSI Q7 ile 5.30d tarafından dalga geçilirsen sende bir gün Audi'den soğursun umarım başına gelir. Kalite olarak yani malzeme kalitesi olarak iyi tabi ki. Ama Bmw gibi değil. Audi'nin göğüs ve plastik kalitesi daha çabuk eskiyor benim gördüğüm. Renk atması vs... :)

beğenmedim.git gide bozuyor bmw.bir bmw fanı olarak söylüyorum gerçekten kia bile tasarımda bmw yi geride bırakıyor.

Audi demişken bu reklam çok hoşuma gitmişti zamanında

[video=youtube;350tD8E7htM]https://www.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM[/video]

Üst Alt