Yeni 3 Serisi Tanıtıldı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni 3 Serisi Tanıtıldı

Cevap: Yeni 3 Serisi Tanıtıldı

New-Kia-Optima.jpg

tasarım olarak bu, bmw ye 10 çeker.

New-Kia-Optima-rims.jpg

New-Kia-Optima-interior.jpg

Allah aşkına girin Google'a "Audi A6 vs BMW 5" ve "Audi A8 vs BMW 7" yazın, farklı farklı sitelerden çıkan sonuçlara bir bakın. Video'lu olanları falan da var.. Alayında Audi daha başarılı bulunmuş. Fiyat olarak da Audi BMW'yi geçti. Siz hala 90'larda kalmışsınız :)

İNANILMAZ! Tek kelimeyle mükemmel.

Arabanın dış görünümü akıyor cidden, "proportion"ları daha iyi olamazmış. (boy/genişlik oran-orantısı) F10'a arabanın kıçı benzemiş ki bence çok iyi olmuş, cidden yeni 5 serisinin en beğendiğim özelliği burası. Yalnız arabanın ön kısmı cidden fevkalade, arabanın çatısından aşağı doğru yatay ve uzun iniş, geniş burun falan.

Ve ağlamak istiyorum :( M paketi tanımsız olmuş arabanın, ön ızgaralara bittim.

P90081936_highRes.jpg

Harbi ÖTV'ye kafam girsin, 1.5 modeli çıkacakmış gibi bir dedikodu var.... Allahım lütfen :(

Inanir misin, 328i'ler buraya gelen en ufak motorlu 3 serileri.

Amerika'da ufak motorlara rağbet yokmuş biliyorum. Özellikle 3.0lt altı motorlara ''bu ne lan'' diye bakan çokmuş. Orada da vergi ve benzin böyle olsun görürüm ben onları. Ayrıca Amerika'lılar artık araba işinden çakmıyorlar. Büyük motoru bir halt sanıyorlar. Nissan GT-R beğenmedikleri 3.6lt motor ile çok övdükleri 5.0lt'lik Camaro'larıyla fln dalga geçiyor. :D Burada artık Passat 1.4 motor satılıyor. :)

Üst Alt