Yeni Aday Duygun Yarsuvat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Aday Duygun Yarsuvat

20 Ocak
18 Mayıs

+1 sene dedi. Seçime göre olacak tabi. Çalışmak istemeyebilir gelen bir yönetim teorik olarak ama pratikte mümkün değil. Kan alırlar.
Bencede ama duygun Yarsuvat ın etrafındaki kişileri bilmiyorum.
Anti terimci kesimde olabilir bilmiyorum şimdilik.
En doğrusu duygun dedenin seçilip mayısta
Yeniden seçim olması. Kim gelirse gelsin hoca kalması gerekir.
Özbek dönemi bitmeli ama destekçileri de baya baya fasla olduğunu düşünüyorum kongrede.

Bencede ama duygun Yarsuvat ın etrafındaki kişileri bilmiyorum.
Anti terimci kesimde olabilir bilmiyorum şimdilik.
En doğrusu duygun dedenin seçilip mayısta
Yeniden seçim olması. Kim gelirse gelsin hoca kalması gerekir.
Özbek dönemi bitmeli ama destekçileri de baya baya fasla olduğunu düşünüyorum kongrede.

Albayrak
Burak Elmas
Ali Güvenç Kiraz

falan olur yönetimde büyük ihtimal. Mayıs'ta da Burak Elmas seçilir. Kaldı ki bunlar Terim geldiğinde twitterdan oh be! En doğru seçim diyen kişiler.

Terim Dursun'a değil Galatasaray'a geldi yoksa bu adamlar ile asla çalışmazdı.

Albayrak
Burak Elmas
Ali Güvenç Kiraz

falan olur yönetimde büyük ihtimal. Mayıs'ta da Burak Elmas seçilir. Kaldı ki bunlar Terim geldiğinde twitterdan oh be! En doğru seçim diyen kişiler.

Terim Dursun'a değil Galatasaray'a geldi yoksa bu adamlar ile asla çalışmazdı.
Dursun ile niye çalışmak istemesin ki.
Tam onun için uygun bir başkan bence. Hiç bir şekilde ona karşı ego yapacak birisi değil dursun. Tam tersine hocam ona başkanlık yapar gizli gizli perde arkasında oda tek kelime etmez.

Doğru düzgün aday çıkarsanıza, bu adam başkan olduğunda kulübü Apo ve Ali Dürüst yönetiyordu. Bunun varlığıyla yokluğu birdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ya ebesinin..,ya bunu aday gösteren seçen adamları atacan klüpten

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adamlar kulübe sahip çıkıyor işte eğer haber doğruysa.Baskın seçimi engellemek için vekaleten 4-5 aylığına geliyor.Önceki gelişi gibi Mayıs ayında daha düzgün bir seçim yapmak için,olması gerektiği gibi.

Duygun Yarsuvat gelirse seçilir de tahmin ediyorum.
Mayıs itibaren asıl kim başkan olacak orası önemli.
Kim seçilirse seçilsin hoca ile devam etmeli hocada devam etmeli kesinlikle.

En başarılı olamayacağı başkan tipi işte. Sapıtır o zaman Terim'de.
Kesinlikle katılmıyorum.Dursun'un yanındaki zerzavat takımı çomak sokmadıkça hocanın tam istediği tipte bir başkandır Dursun.Ve hocanın eskisi gibi sapıtmayacağını da düşünüyorum.Bize kesinlikle Dursun'u by-pass edecek bir hoca lazımdı,başkanın ağırlığının olmadığı yerlerde ağırlığını koyabilecek bir hoca.Ön plana çıkmak isteyen bir başkan olsaydı Dursun kesinlikle sorunlar çıkardı.Dursun başkan olacak ama yönetimi çok güçlü olmalı.Hocayla ego yarıştıracak bir başkan bizi uçuruma götürür zaten.Dursun başkan kalacaksa kalsın ama yanına adam gibi yönetici alsın.İçeride kazan kaynatacak yöneticileri doldurursa yine bizden bir halt olmaz

bu adam ölmemismiydi en son gördügüm tv de zor nefes alıyordu ne baskanlıgı

burak elmas ismi dönüyordu o damı tırstı adnan öztürk gibi

Kesinlikle katılmıyorum.Dursun'un yanındaki zerzavat takımı çomak sokmadıkça hocanın tam istediği tipte bir başkandır Dursun.Ve hocanın eskisi gibi sapıtmayacağını da düşünüyorum.Bize kesinlikle Dursun'u by-pass edecek bir hoca lazımdı,başkanın ağırlığının olmadığı yerlerde ağırlığını koyabilecek bir hoca.Ön plana çıkmak isteyen bir başkan olsaydı Dursun kesinlikle sorunlar çıkardı.Dursun başkan olacak ama yönetimi çok güçlü olmalı.Hocayla ego yarıştıracak bir başkan bizi uçuruma götürür zaten.Dursun başkan kalacaksa kalsın ama yanına adam gibi yönetici alsın.İçeride kazan kaynatacak yöneticileri doldurursa yine bizden bir halt olmaz

Kazan kaynatacak olmamalı zaten. Albayrak, Elmas, Ali Kiraz, Adnan Öztürk, Sedat Dpğan vs kazan kaynatmaz girerse. Şu şartlarda zaten kazan kaynamaz 5 ay var ve şampiyon olmak zorundayız.

Kazan kaynatacak olmamalı zaten. Albayrak, Elmas, Ali Kiraz, Adnan Öztürk, Sedat Dpğan vs kazan kaynatmaz girerse. Şu şartlarda zaten kazan kaynamaz 5 ay var ve şampiyon olmak zorundayız.
İşte o yüzden dedim Dursun'un yanındaki çıban başları burnunu sokmazsa diye.Şampiyon olsak bile Terim'i kaldıramayan adamlar illaki kuyu kazmak için Dursun'u çomaklayacaklardır.Ünal Aysal'ın Bülent Tulun denen zatı yanına alıp işleri ters düz ettiği gibi şeyleri görmek istemiyorum tekrardan.Mevzu bu sene değil.Bu sene şampiyonluk ihtimalimiz hepsinden fazla ama seneye yine başlayacak hocanın yanındaki yöneticileri by pass edip hocayı yanlız bırakmaya.Dursun'un etrafındaki işe yaramazlar bunu yaptırmaya müsait adamlar malesef

Valla yönetim değişikliği Terim konusunda sıkıntı yaratacak diye korkuyorum. Yoksa Duygun'un 6 aylığına gelmesi çok mantıklı. 6 ay sonra daha demokratik bir seçim yapılır ve muhalif kesimler bu 6 aylık süreç içerisinde kadrolarını kurarlar.

Üst Alt