Yeni Arda, Soner! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Arda, Soner!

9ae5esoner.jpg

Atletico’ya giden Arda Turan’ın yerine 10 numaraya adam arayan Fatih Terim’in gözdesini bulduğu öğrenildi.

Haberin Devami GSC Portal'da

sözlükten...gençlerbirliği'nde sakatlıkların bir hayli fazla olduğu dönemlerde formayı kapmış, gösterdiği performansla da göz doldurmuştu. daha sonrasında sakatlar takıma döndükten sonra zum**** iyi bir performans göstermesine rağmen anlamsız şekilde kendisini keserek, a2 takımına göndermiştir. gençlerbirliği'nde çıktığı son resmi maç 27 ocak 2011 fenerbahçe gençlerbirliği maçı. genç bir oyuncu için a takım havasını soluduktan sonra, a2 takımına geri dönmek mental olarak ciddi bir sorundur. umarım gelecek sezon olan biteni kafasına takmadan sıkı şekilde çalışır ve yine formanın değişmez isimlerinden biri olur. çünkü gerçekten kaybedilmemesi gereken bir yetenek.

attığı goldeki rahatlığa ve özgüvene dikkat;

Genclerbirligi 1-1 Sivasspor ::

bir de uğur melke yorumuyla...

Uğur Meleke - Yeterince kaygılı bir çocuk - Milliyet.com.tr

not: son dönemdeki performansı gerçekten iyi.

Cevap: Galatasaray'ın yeni Arda'sı Soner!

ben bu arkadaşı fm 2010da galatasaraya almıştım

ortasahada deep lying playmaker olarak oynatıyodum

nuri sahinin yedeğiydi

çok iyi oyuncu olmuştu

bu cocugu 2-3 yildan beri takip etmeye calisiyorum. U19 milli takiminda izlemistim. cok üst düzey teknige ve oyun görüsüne sahip bir oyuncu. bana göre 10 numara. orta saha oynar mi zaman gösterir.

Hep giden oyuncuların yerine oyuncu arıyoruz.. Yeni Arda'yı bulacağımıza yeni Mehmet'i , Ahmet'i arayalım.. Daha geniş bakarız olaylara.

Yeni Arda olarak alinan her oyuncu basarisiz olacaktir... Hos Soner ile Arda ayni mevkilerin adami bile degil..

Cevap: Yeni Arda, Soner!

katılıyorum hatta arda ismi bir süre hiç anılmasa daha iyi olur... gerçek galatasaraylı kulübü istemedikçe gitmez...

Yeni Arda olmasın. Bizim Soner 'imiz olsun. Hatta Arda bir Soner olamadı diyebilelim.

Bu çocuk harika! Bence Terim düşünmeden alsın bu çocuğu Yasin Öztekin ile birlikte! Arda'yı beşe katlar 1-2 yıl sonra!

evet emre tarzı , sol ayak cok iyi, sol iç orta saha göbeği ve hatta zorlarsan sol acık ...

cok sağlam ,akıllı oyuncu ,emre colakdanda kesinlikle iyi oyuncu..

Ilginc bir yorum zira Soner her yas kategorisinde genc millilerde yedegi olmustur Emre Colak'in. Daha yetenekli asla degil ama belki daha komple bir oyuncu diyebiliriz fizigi ve mental ozellikleri ile. Turkiye'de Eme Colak'in teknik kapasitesine yetisecek oyuncu bir elin parmaklarini gecmez. Yetenek ile baska seyleri karistirmayalim... Soner kesinlikle alinmali Turk futbolu icin onemli bir isim cok faydali olabilir o kesin ama.

Ayrica oyle klasik 10 numara diye yazanlar olmus Soner daha cok Selcuk Inan gibi cift yonlu bir oyuncu. Selcuk'in daha teknik fizigi simdilik biraz daha zayif olani desek cok daha dogru bir tespit olur Tumer Metin benzetmesini hic anlayamadin dogrusu.

Üst Alt