Yeni Başkanımız kim olursa , Aziz Yıldırım 'a Lafını Yedirtmeli... | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Başkanımız kim olursa , Aziz Yıldırım 'a Lafını Yedirtmeli...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yıldırım: Burası Galatasaray değil

Burası Galatasaray Spor Kulübü değildir. 10 sene önce biz öyleydik. Bugün Galatasaray Kulübü'nün saygı değer bir başkan adayı, (Fenerbahçe bizi geçmiştir. Hedef Fenerbahçe'yi yakalamaktır) diyor. Ben bundan gurur duyuyorum. Hepimizin adına gurur duyuyorum. Geçmişte bir maç kazanırdık, sonra Galatasaray'ı yendik diye hayran olurduk. 10 senedir bizi sahamızda yenemiyorlar. 6-0 yendik, tarihe yazdık. Bu da bana ve arkadaşlarıma nasip oldu. Bir daha inşallah olursa onları da gönülden alkışlarız, sevinir mutlu oluruz.''

Yıldırım: Burası Galatasaray değil haberi FUTBOL haberleri - Spor Haberleri - Tümspor.com - Sporun net adresi, Haber, Spor, Futbol, Basketbol, Voleybol, Hentbol, Formula, motor, tenis, hentbol, atyarışı, euro2008, iddaa, beşiktaş, besiktas, galatasar

Cevap: Yeni Başkanımız Bu lafları Yedirtmeli Aziz Yıldırım a

Suç Bizim Galatasaray'li Kongre Üyelerinde...

Ulan Bu Fenerbahçe nerede geçmis Bizi biri anlatsin..

Futbol desen en çok Kupa bizde..

Basketbol desen o Ülkeri Aldi Bende Yarin Efes Pilseni alim öyle ölçüselim..

Yine Basketbol desen Bayanlar ve Baylar Son sene Avrupa Kupa maçlarini arastirin kimler ne yapmis...

Nasil geçmeymis bu Fenerbahçeninki hala çözemedim.. Öyle Bir Ortam yaratiliyorki görende birini FC Barcelona digerini Espanyol Barcelona sanacak...

Türkiye'de en büyük GA LA TA SA RAY...!!!!

Ünal Aysal:Fenerbahçe azda olsa bize geçti..Ama fark çok yok..Yönetime gelir gelmez bu az farkı hemen kapatıp onları geçeceğiz..

Aysal bunları söyledi..Kanaltürkde dinledim.

Ünal Aysal:Fenerbahçe azda olsa bize geçti..Ama fark çok yok..Yönetime gelir gelmez bu az farkı hemen kapatıp onları geçeceğiz..

Aysal bunları söyledi..Kanaltürkde dinledim.

Evet... yalanda degil yani bunu kabul edebilmesi bile güzel... Farki kapatmak hicte zor olmayacak bence... Türkiyenin en basarili is adamlarindan biri bunu yapamayacaksa kapatalim dükkani :D (adamin 17 fabrikasi varmis)

Doğruya doğru son 10 senedir kötü yönetim vs derken 5 yılda Fenerbahçe bize yetişti son 5 yılda da bizi geçti, lakin iyi bir yönetim ve teknik kadro ile tekrar 1 veya 2 yılda Fenerbahçeyi fazlasıyla geçeceğimizden eminim...

Doğruya doğru son 10 senedir kötü yönetim vs derken 5 yılda Fenerbahçe bize yetişti son 5 yılda da bizi geçti, lakin iyi bir yönetim ve teknik kadro ile tekrar 1 veya 2 yılda Fenerbahçeyi fazlasıyla geçeceğimizden eminim...

fener bizi gecmedi biz geriledik.

Mali olarak onlar daha önde ama bizim çok daha büyük avantajlarımız var fenerbahçeye göre.Mesela ülkede sempati duyulan bi takımız.Klüp kültürümüz var,manevi değerlerimiz maddi değerlerimizin her zaman önünde.Eğer takım ruhunu oturtabilirsek bu ligi süpürürüz.

Evet... yalanda degil yani bunu kabul edebilmesi bile güzel... Farki kapatmak hicte zor olmayacak bence... Türkiyenin en basarili is adamlarindan biri bunu yapamayacaksa kapatalim dükkani :D (adamin 17 fabrikasi varmis)

ben 22 şirketi var diye duydum ligtvde kendi dedi:))

ha şunu da ekliyeyim, tabi başarıdaki çita Fenerbahçe olmayacak, eğer gelecek yönetim öyle bir hata yaparsa çok saçma olur, Galatasarayın çitası herzaman, avrupa devleridir.

Mali olarak onlar daha önde ama bizim çok daha büyük avantajlarımız var fenerbahçeye göre.Mesela ülkede sempati duyulan bi takımız.Klüp kültürümüz var,manevi değerlerimiz maddi değerlerimizin her zaman önünde.Eğer takım ruhunu oturtabilirsek bu ligi süpürürüz.

Ruh falan hikaye, adam gibi yetenekli,kaliteli ve iş ahlakı olan oyuncular alacaksın sonra bak bakalım başarı nasıl geliyor. "artık depar ile mi gelir yoksa uçarak mı gelir bilemicem"

10 senedir bizi içerde yenemiyolar da çok ironik bence.Adamlar mutlak üstünlükleri var içerde dışarda heryerde yendiler bizi...

Yine Basketbol desen Bayanlar ve Baylar Son sene Avrupa Kupa maçlarini arastirin kimler ne yapmis...

Nasil geçmeymis bu Fenerbahçeninki hala çözemedim.. Öyle Bir Ortam yaratiliyorki görende birini FC Barcelona digerini Espanyol Barcelona sanacak...

Ona bakacak olursan bugün Liverpool kazandığı kupalarla İngiltere'nin en başarılı kulübüdür,ama bu ManU,Chelsea,Arsenal vs. gibi takımların onu geçtiği gerçeğini göz ardı mı ediyor?

Kupa sayısı nicel bir başarıdır,yadsınamaz haklısın.Ama nitelik olarak geri kaldığımız doğru,bugün bunu Galatasaray başkanı ve başkan adayları da söylüyorsa bence iyidir,hedeflerin doğru belirlenmesi gerekiyor.Beşiktaş gibi 2 yılda Avrupa kupası vaadi saçma ve gereksiz.

Ekonomik olarak geçtiğinde bahsediyor galiba..

Son 4-5 senede rezalet yönetildik ama fener bu fırsatı iyi değerlendiremedi.Maddi olarak öne geçtiler ama sportif olarak adamlar yerlerinde sayıyo.Bu sene şampiyon bile olsalar aramızdaki fark kapanmayacak düzeyde değil.

Cevap: Yeni Başkanımız Aziz Yıldırım 'a Lafını Yedirtmeli...

10 senedir biz ilerde diyen bir fb başkanı cevap böyledir.

1 trilyon harcayıp sadece 13 senede 4 şampiyon olmakmı?

stadı seneler boyunca uğraşıp yaptğınız halde avruapda sürekli rezil olmakmı?

6-0 denen maçta havasını atanlar 5-1 kazandığımızda başkan değilmiydi.

13 sene başkan olupta şöyle böyle diyenler 2 defa son maçta aşmpiyonluğu verip 2 dk şampiyon zannetmelerimi başarıysa evet başarılıdır diyorum.

uefa tesadüf deyipte bir kere bile kenarında geçememiş sadece futbolcuyu para bastırıp almakla görüyorsa evet başarılıdır.

şimdi gelelim bize kötü günler geçirdiğimizz doğrudur.

ama

1- bu kötü zamanlarda bile 10 sene içinde lucescu-gerets ve cevat hocayla şampiyonluk yaşadık

2- bu kötü zamanlarda bile avrupada zaman zaman başarı elde ettik. bi hakem yüzünden fb stadında kuapyı alacağımız varken dua etsin haekm yaktı bizi.

3- bu kötü zamanlarda bile türkiyenin en değerli yeri futbolcusunu kendi içerimizden çıkardık

4- bu kötü zamanda bile kim ne derse desin türkiyenin en iyi stadın sahibiyiz.

5- bu kötü dönemde bile taraftarı sabırlı davrnamsını bildi.

ve gelelim 2011-2012 sezonuna eğer galatasaray taraftarının beklediği gelişmeler olursaa yeni stadımızda-yeni başkanımızla-yeni teknik adam ve futbolcularla şampiyon olunca müzemize kattığımız diğer kupalar gibi avrupada 2-3 sene içersinde bir kupa daha getirirsek stadımızdaki kupa kutlamalarına veya müzemizde ziyaretçi olarak bulunmasını isteriz.

siz giderken biz dönüyorduk. biz rüyaların takımını değil gerçeğin inancın ve başarının takımını yaratırız.

biz rüyalarda değil müzemizde görürüz avrupadan gelen 2 kupayıda...

şimdiilik bu kadar tarih laflara değil yapılmış olanlara bakar.

başkası daha iyisini yapana kadar en iyi bu..

Burda konuşulanlar başarı değil..Bütçe meselesi..

Galatsarayın yeri 14-15. sıra yada 3.-4. sıra değildir, 2. olmak bile bizim için başarısızlıktır, bütçeden ziyade elindeki iyi topçuyu yollamiyacaksın, adam gibi kadro kuracaksın, başarı maddiyat getirir; bu sene şampiyon olan 50 milyon € alacak + şampiyonlar ligine direkt katılacak ve 15 milyon €'da oradan gelecek 65 milyon €luk bir gelir vay arkadaş

Galatsarayın yeri 14-15. sıra yada 3.-4. sıra değildir, 2. olmak bile bizim için başarısızlıktır, bütçeden ziyade elindeki iyi topçuyu yollamiyacaksın, adam gibi kadro kuracaksın, başarı maddiyat getirir; bu sene şampiyon olan 50 milyon € alacak + şampiyonlar ligine direkt katılacak ve 15 milyon €'da oradan gelecek 65 milyon €luk bir gelir vay arkadaş

bunları sahip oalcak takım eğer fb ise merak etme guzia gibi bir futbolcuya 25 milyon euro verirler 2 tane adamla o parayıda batırırlar.. maddi olarak güçlü olak elbette söz sahibi olmanın medyada daha etkili olmanın- transferde rahat davranmanın yolunu açabilir. ama önemli olanda başarıdır. biz 2 sevinmez iken onlar 2 oldukarında şampiyon olmuş kadar sevinecek yapıdalar. onların fbnin başarısı için değil galatasaray kötü günlerinden çıkıpta başarılı olurlarsa yeniden korkuları vardır :)

bunları sahip oalcak takım eğer fb ise merak etme guzia gibi bir futbolcuya 25 milyon euro verirler 2 tane adamla o parayıda batırırlar.. maddi olarak güçlü olak elbette söz sahibi olmanın medyada daha etkili olmanın- transferde rahat davranmanın yolunu açabilir. ama önemli olanda başarıdır. biz 2 sevinmez iken onlar 2 oldukarında şampiyon olmuş kadar sevinecek yapıdalar. onların fbnin başarısı için değil galatasaray kötü günlerinden çıkıpta başarılı olurlarsa yeniden korkuları vardır :)

şimdi konuyu U dönüşü ile zıt yöne çekmşisin, biraz kadroları karşılaştır, gerçekten kabullenmek lazım Fenerbahçenin kadrosu şuan bizden çok çok iyi ama adamlar elinde oyuncu tutuyor bizim gibi 8,5 verene 500 bin dolar kar yapalım diye keita'yı yollamıyorlar malesef, ha dandik topcuları varda ellerinde bir mustafa sarp, barış , ayhan yok güiza bile daha topçu bu adamların yanında, dediğim gibi ruh falan hikaye kaliteli topcuların oldu mu yarışı birinci bitirirsin, sistemin oldumu Barcelona gibi herkesi ağlatırsın, bana renk aşk vs'den kimse bahsetmesin lütfen eskiden Nottingham Forrest diye bir takım varmış herkesi ağlatırmış şimdi nerde 3lig de 10-15 kişiye top oynuyor, Vefaspor varmış zamanında şimdi nerde anca bozasını biliyoruz, başarı kayboldumu bir sonraki nesilin tercihi başka renkler olur yavaş yavaş taraftar kaybı olur ve bir bakmışsın 50 bin kişilik stadda 50 kişiye top oynuyorsun onlarda eski nesilden kalanlar olur. sen Gökhan Gönülü 100 bin dolar için pahalı de 15-16 yaşında Gökhan İnler gelsin bu adam topcu değil de 14-15 Appiah gelsin bu çok düz adam de sonra m.güven'e geleceğin Zidane'ı diyip alt yapıdan A takıma çıkar, bu şekilde başarı falan gelmez... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt