Yeni Bir Başkan, Yeni Bir Teknik Direktör, Yeni Bir Takım - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Bir Başkan, Yeni Bir Teknik Direktör, Yeni Bir Takım

Getirsinler genç, dinamik, başarıya aç bir teknik direktör. Genç, hırslı, başarıya aç futbolculardan bir kadro kurulsun. Gerekirse birkaç yıl şampiyon olmayalım ama sahada mücadele eden, hırslı bir takım ve futbol izleyelim. Taraftar da artık bir zahmet yıldız futbolcu, isimli futbolcu diyerek yönetime baskı yapmasın. Görüyoruz işte son demlerinde gelen Falcao, Özil gibi isimleri. Herkes Hagi, Drogba gibi 36 yaşında bile hırslı oynamıyor.
Görürüm ben taraftarı birkaç yıl şampiyon olmayalım. Hatta seneye olmayalım, yine kimse kabul edemez. Ne yapalım yani 2-3 sene Beşiktaş ve Fenerbahçe mi şampiyon olsun mesela? Gençlerle doğru tecrübeli oyuncuları bir araya getirmek gerekir.

EmreA nasıl istemesek de 11 çıkıyorsa Fatih TERİM'de kalacak yapacak diyecek bir şey yok öncelikle kabulleneceğiz.

Çağdaş açıkladı: Caulker ve Salih sözleşmeleri bitti ve büyük takıma gidecek diye bedavaya 2 side iş yapar öncelikle onları çözmemiz lazım, acilen yerli serbestlerle işi bitirip açıklamamız şart rotasyonla daha fazla uğraşmamak lazım.

Falcao yollanmalı
Feghouli yollanmalı
Babel yollanmalı (kalacak bence ama bu maaşla tutulmamalı)
Fatih free
Linnes free
Şener free
Saracchi free
Ömer Free
EmreT Free
EmreA Free (kalacak kesin ama bence bırakılmalı)
Arda Free (kalacak kesin ama bence bırakılmalı)
Onyekuru Free (En lazım olduğunda bile yok)
Etebo free
Yedlin yollanmalı
Omar sakatlık durumuna göre yollanmalı
Donk yollanmalı

Diagne 4-5€
Luyindama 4-5€

Gedson 2€ kira 10-15€ satın alma opsiyonu
Salih free
Caulker free
Aytaç free
Mert kira satın alma opsiyon
Kaan kira satın alma opsiyon
Draxler free
Felipe Anderson 5€
Lemina 5€
Moreno Free
Aanholt free
Ferro kira satın alma opsiyon
Afsha 2-3€
Barış 0.5€

Muslera
Okan

Mert Caulker Marcao Moreno
Kaan Ferro Emin Aanholt

Lemina Gedson
Aytaç Taylan Salih

Kerem Draxler Felipe
Oğulcan Afsha EmreK BarışY

Mostafa
Halil
Eren

Fatih TERİM
Metin ÖZTÜRK​

Bu kadroyu oluşturduktan sonra etrafını süslemek kolay en önemli hedefse DRAXLER artık böyle bir adama ihtiyacımız olduğu aşikar.
@Ali Kemal kadroyu begendin mi

Takimin yarisi gitti ztn neyin kafasini yasiyorsunuz ki yeni yonetimin ilk icraati falcao fegh ve babeli gondermek olacaktir

Gencler haric 10 kisi filan kaliyoruz :/

En önemli detayi atlamayalim, yabanci kurali ne olacak? Memiktasim cl gitti diye aynen devam mi? Malum biz sampiyon olsak bugun her yerde yabanci siniri konusuluyordu..

Bu gercek futbol hocam FM degil. Tek beklentinin kumede kalmak oldugu camiada 1 sene göze hos gelen top oynatmak hicbir olcu degil. Adi Sano duyulmamis hoca 2 Mac ust uste beraber lik alsin Galatasaray da sorgulanir. Marcao iki Mac ust uste hata yapiyor Instagram da ne anasi ne bacisi kaliyor. Taktik bilgisi iyi hos tamam Saha disi Ile nasil mucadele edecek, mesela takimin Arda abisi atarlandi mi Host Ulan diyebilecek mi. TFF klubun altini ustunu oyarken cikip dobra dobra konusabilecek mi...
ben o gelsin demiyorum zaten ama bu türlü riski Bayern alabiliyorsa sende alabilirsin...ben mesela bizde eski hocalardan olan ve şu an Roma'nın genç takının başında olan Tuğberk Tanrıvermiş'i bizim başımızda görmek isterim....

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Şimdi hangi hoca özellikle yabancı yönetimi olmayan bir kulübe gelir? Bizim belli bir seviyesi olan yabancı hoca getirme şansımız yok. Ya Fatih hoca devam edecek ya da Okan hoca olacak. Evet kaç yıldır ne oynadığımız belli değil, herhangi bir organizasyonumuz yok ama bu seneki yönetimle buralara gelmek büyük başarı. Dün şampiyon olsak hoca istifa ederdi diye düşünüyorum ama olamayınca kabullenemedi. Ne yapacaksak hızlı yapalım. Son olarak Falcao ve Feghouli uğraştırmayın bizi

Yeni takıma gerek yok. Sadece berbat bir çok oyuncunun gidip yerlerine yedek kulübesi için ortalama kadro oyuncularının gelmesi lazım. Bonservissiz düşük maaşla.

Bir de aşağıdaki kadro ile direk uyum sağlayacak 3 duruma göre 4 oyuncu lazım.

Muslera
Omar?
Luyindama
Marcao
Taylan
Emre K.
Onyekuru
Kerem
Mohamed

En önemlisi de takımı çok iyi çalıştıracak bir teknik direktör lazım.
Muhteşem taktik, tiki taka futbola gerek yok. Sadece rakipten fazla koşabilen ve ikili mücadelede ayakta kalan bir takım lazım.
Türkiye Ligi için bu hamleler yeterli.

Dün 60.-70. Dakikalarda maçı bırakan pili bitmiş oyuncular izledik. Çok hırslıydılar ama pilleri bitti. İşin gerçeği bu.

Bu nasıl bir bakış açısı ya ?

Bizim Türk takımları ve hocaları sapır sapır dökülüyor artık görmüyor musunuz ? Skibbe dönemleri çok geride kaldı artık.

Sergeni, bizi feneri avrupada tokatlamayan takım yok. En basit takım denilen takımlar , 800 K lık 20 yaşındaki oyuncuları ile bizim takımların üzerinden geçiyorlar hala görmüyor musunuz cidden ?

Bizim oyuncular Avrupaya gidenlerden kuruluyor artık milli takım çünkü orada it gibi çalıştırılıyorlar , oyun görüşleri gelişiyor, görmüyor musunuz?

Arda ilk gittiğinde Terimin elinden gitmişti Atleticoya, Simeone öyle ağır çlıştırmış ki yazın Arda soyunma odasının yolunu bulamıyordum diyordu. Ve dedi ki Simeone bana 7 kilo fazlan var deyip benim pestilimi çıkarttı ve 8 kilo verdiğini itiraf etmişi arda ve hayatımda bu kadar çok çalışmamıştım diye itirafları var. Ayak tenisi idmanı olmuyor tabi oralarda.

Hala romantizm peşindesiniz.

Bu yılki bjk, geçen yılki ibb 20 milyon maaşlı takımdı bizim 50 milyon maaşlı takımın önünde şampiyon oldular, bizimki hala transfer istiyor daha duran top organizasyonu görmedik 3.5 yılda!!

Ama onlar da avrupada tokatlanıp geldiler, gelecekler. Çünkü teknik adamları Türk ve çağdaş futbol ve çalışma prensiplerinden uzaklar.

Bizim 2. Derwall'i bulup getirme zorunluluğumuz var, Terimin eline 80 milyon euroluk takım verip 20 milyon euroluk maaşı olan takımlar önünde şampiyon olmasını bekleme mecburiyetimiz yok! Oyuncu geliştirip satacak hoca lazım, her aldığı oyuncuyu geriye götüren Terim değil!!

bu forumda tudor en çok eleştiri aldığı dönem, burada belki de tek başıma kalsın diyen, olacak diyen biriyim. Herkes o dönem Terim diye ölüp bitiyordu

tudor kaç yaşında? 40. Taş gibi futbol oynatıyordu, yepyeni takım ile lider götürüyordu ama bu ülkenin kaçınılmaz gerçeği ile karşılaştı

olmaz ama oldu diyelim ve de zerbi gibi biri geldi. Daha ilk basın toplantısında Terim soruları gelecek, sürekli herkesin kafasında Terim olacak

en ufak tökezlemesinde terim,terim,terim diye dolaşacaklar ulusal medya ve sosyal medya

dolasıyla bu dediğiniz OLMAZ

bırakın bu hayalciliği. Yıllarca bu hayalleri en ço kuran bendim, artık bu ülkenin gerçeklerini biliyorum

bu forumda tudor en çok eleştiri aldığı dönem, burada belki de tek başıma kalsın diyen, olacak diyen biriyim. Herkes o dönem Terim diye ölüp bitiyordu

tudor kaç yaşında? 40. Taş gibi futbol oynatıyordu, yepyeni takım ile lider götürüyordu ama bu ülkenin kaçınılmaz gerçeği ile karşılaştı

olmaz ama oldu diyelim ve de zerbi gibi biri geldi. Daha ilk basın toplantısında Terim soruları gelecek, sürekli herkesin kafasında Terim olacak

en ufak tökezlemesinde terim,terim,terim diye dolaşacaklar ulusal medya ve sosyal medya

dolasıyla bu dediğiniz OLMAZ

bırakın bu hayalciliği. Yıllarca bu hayalleri en ço kuran bendim, artık bu ülkenin gerçeklerini biliyorum

GS ıngerçeği bu : Avrupada son 37 maç 4 galibiyet. Galatasaray Avrupa'da kayıp: Son 37 Avrupa maçında 4 galibiyet

Bunu GS kabul edemez, etmemeli.

Tudor kondisyonerdi. Biz 2. Derwalli bulalım diyorum zaten.

Terim devre arasında geldiğinde zaten iyi kondüsyonun ekmeğini yedi şampiyon oldu. Tıpkı Hamzanın Prandelli ekmeğini yemesi gibi.

Sonra hayvan gibi kadro ile başakşehire karşı onyekuru ve feghoulinin muazzam performansı ile sidik zoru ile şampiyonluk geldi.

Başka?

GS ıngerçeği bu : Avrupada son 37 maç 4 galibiyet. Galatasaray Avrupa'da kayıp: Son 37 Avrupa maçında 4 galibiyet

Bunu GS kabul edemez, etmemeli.

Tudor kondisyonerdi. Biz 2. Derwalli bulalım diyorum zaten.

Terim devre arasında geldiğinde zaten iyi kondüsyonun ekmeğini yedi şampiyon oldu. Tıpkı Hamzanın Prandelli ekmeğini yemesi gibi.

Sonra hayvan gibi kadro ile başakşehire karşı onyekuru ve feghoulinin muazzam performansı ile sidik zoru ile şampiyonluk geldi.

Başka?

hala anlamadın sen galiba. Derwall dediğin adam alman milli takım hocasıydı, bu takım o geldiğinde 11-12 sene şampiyon olamamıştı. Derwall'de ilk 2 sene şampiyon olamadı, 3.sene de son anda olabildi

artık ne o devirdeyiz, ne o durumdayız. Bırak 1 seneyi 10 hafta dayanamaz diyorum sana

en basitinden ali koç dediğin vaatlerle geldi, cocu gibi genç sayılabilecek, hollandalı ve psv'de 3 sene şampiyon olmuş adamı getirdi. Ne oldu? 10.hafta dayanamadı gitti. Üstelik o kadar büyük hype ile seçilen ali koç'a rağmen

biraz mantıklı bakın artık ya. Ben hayalci olmayı bırakalı çok oldu

bu ülkede insanlar oynanan oyuna, oyuncu gelişimine,scout'a bakmaz.

1-skora
2-basın toplantısındaki slogan cümlelere bakar

yeni gelecek yönetim göndersin terim'i, getirsin paraya kıyıp freiburg hocasını. 3 sene sabredin bize desin, pek çok kişi zaten "ne anlatıyor bu" der

sonrasında 10.hafta fb-bjk'den 7-8 puan geri düşsün bakalım yapılanma falan oluyor mu?

onun için vazgeçin bu sevdadan. Terim ile nasıl daha iyi oluruz onu düşünün

Üst Alt