Yeni Bir Efsane Doğuyor : Red Dragons | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Bir Efsane Doğuyor : Red Dragons

Wrexham uzun uğraşlar sonucunda ünlü teknik adam Fetullah Acar ile sözleşme imzalamayı başardı.Yönetim Fetullah ACAR adlı teknik adama güvenlerinin sonsuz olduğunu ve olumsuz herhangi bir sonuçta arkasında duracaklarını ve lige çıkmak için gerekli desteği vereceklerini belirtti.

wrexham-logo.jpg

Fetullah ACAR ise farklı bir deneyim yaşamaktan ziyade buradaki taraftarı mutlu etmek için elinden geleni yapıp, takımı üst liglerde başarılı bir şekilde yöneteceğinin sözünü verdi.Taraftar desteğini arkasına almak isteyen ACAR, taraftara şu notu bıraktı ; Mutlu olmak istiyorsanız, stadyuma buyurun.

wrexham_racecourse1.jpg

Stadyum :Racecourse Ground

Kapasite :15500​

Cevap: Yeni Bir Efsane Doğuyor : Red Dragons

Uploaded with ImageShack.us

Sezon başında boştaki oyuncuların peşinden koşturup durdum, takıma katkı sağlayacak 3-5 adam buldum, ve sezona bu şekilde başladım.

Ligin ilk maçında deplasmanda parlak bir sonuç aldık.Bu galibiyet taraftarı epey mutlu etti.Yeni transferler bu maçta göz doldurdu ve ilerisi için de büyük umut aşıladılar.

Ligin ikinci maçında seyircimiz önünde 2-0 lık bir galibiyet ile ilk haftadaki galibiyeti perçinlemiş olduk.Bu maçta daha fazla seyirci gelir diye düşünüyordum fakat 3200 küsür de ligin ilk maçı için iyi bir rakam, umarım ilerleyen haftalarda 7binleri görürüm.

forestgreenvwrexhaminfo.png

wrexhamvgrimsbyinformat.png

mansfieldvwrexhamsplitv.png

3 hafta üst üste beraberlikler can sıkıcı oldu ama hedef belli, durmak yok yola devam.

wrexhamvsouthportsplitv.png

3 hafta üst üste beraberliklerden sonra gelen galibiyet ile yeni bir seri yakalamak istiyoruz, bunu basın toplasında dile getiren ACAR, taraftarların da stadyumu daha fazla doldurmaları gerektiğini vurguladı.

Edit : Bu kadar seri olmamın nedeni; oyunu dün açıp 6 haftayı tamamladıktan sonra kapatmamdan kaynaklanması, bundan sonra biraz daha sakin ilerleyecem.

Önce Bath City ardından Luton'u deplasmanda devirerek yoluma emin adımlarla devam ediyorum.

bathvwrexhamsplitview.png

lutonvwrexhamsplitview.png

Ligde oynadığı futbol ile kalitesini kabul ettiren Wrexham tüm konsantrasyonunu üst lig için harcamaya devam ediyor, bunu da aldığım sonuçlar ile açık bir şekilde gösteriyorum.

wrexhamvlincolnpostmatc.png

ketteringvwrexhamsplitv.png

wrexhamvafctelfordsplit.png

Bugünü bu maçla tamamlıyorum, sabah oldu nerdeyse, sabah iş var ben FM derdine düşmüşüm.

Bu arada Go Wrexham!!

Üst Alt