Yeni Bir Efsane Doğuyor : Red Dragons - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Bir Efsane Doğuyor : Red Dragons

Cevap: Yeni Bir Efsane Doğuyor : Red Dragons

wrexhamfixturesfixtures.png

Son paylaştığım maçtan sonra epey maç oynamışım, screenshot da almışım ama upload edip yüklemek o kadar zor geldi ki, fikstür ile idare edin şimdilik, ara ara maçlardan da screenshot alıp paylaşıcam takip eden dostlarımla :)

wrexhamfixturesfixtures.png

Son haftalarda conbenjaminleri yaydık, bakalım bi sürprize izin verecek miyiz ? :)

wrexhamvfleetwoodsplitv.png

Oynadığım ilk finali kaybettim, bundan sonra nice finallare :)

bluesquarebetpremierove.png

Konulan ilk hedefi başarıyla tamamlamanın mutluluğu tüm kent içinde kutlanarak, kenetlenmenin süreceğini gösterdiler.Bundan sonra daha fazla ilgiyi hakedeceğini düşünüyor tüm Ada Basını.

Semi-Pro takımlar gerçekten zor transferler bile yarı zamanlı adam part time bakkal boş zamanda futbol oynuyor işte üst ligde tutunsan hatta yükselsen bile hile yapmazsan ordan ötesi oldukça zor olucak daha önce Ebbsfleet'le denemiştim 4 sezon dayanabildim ama senin oyun heveslenirdi tekrar deneyebilirim :)

Semi-Pro takımlar gerçekten zor transferler bile yarı zamanlı adam part time bakkal boş zamanda futbol oynuyor işte üst ligde tutunsan hatta yükselsen bile hile yapmazsan ordan ötesi oldukça zor olucak daha önce Ebbsfleet'le denemiştim 4 sezon dayanabildim ama senin oyun heveslenirdi tekrar deneyebilirim :)

Aga ilk sezon kiraladığım oyuncular, kendi takımlarındaki sözleşmeleri bitti, takımdan ayrıldılar,boştalar yani, adamlar gelmiyor şaka gibi :) Ulan alt ligde oynarken kiralık da olsa forma giydiğin takımın üst lige çıkmasına katkıda bulun, ama üst lige çıkınca "haassssskktttt" çek..

"Sıkıntı büyük" by Sergen Yalçın :)

Aga ilk sezon kiraladığım oyuncular, kendi takımlarındaki sözleşmeleri bitti, takımdan ayrıldılar,boştalar yani, adamlar gelmiyor şaka gibi :) Ulan alt ligde oynarken kiralık da olsa forma giydiğin takımın üst lige çıkmasına katkıda bulun, ama üst lige çıkınca "haassssskktttt" çek..

"Sıkıntı büyük" by Sergen Yalçın :)

Çok zor işin en leş adam bile gelmez oraya burun kıvırır zaten sözleşmelere bak full time degil part time :)

jgyy.png

Bende başladım bakalım logosu hoşuma gitti takımın hedef fm 13 cıkana kadar Premier lige çıkmak :)

Üst Alt