Yeni Bmw 1 Serisi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Bmw 1 Serisi

1.6 litrelik turbo motor seçeneklerinde 136hp, 168hp güç üretecek birde 247hp güce sahip motordan bahsediliyor. 2.0 litrelik dizel motor ise farklı kombinasyonlarla116 Hp, 143hp, ve 184hp güç üretecek.

Bmw 1 müşterileri vites seçeneklerinde 6 ileri manuel ve 8 ileri otomatik tercih edebilecekler.

Emisyon kuralları çerçevesinde tüm modellerde start-stop özelliği sunulacak ve 100km'de 4.3lt ile 5.8 litre arasında tüketim değerlerine sahip olacak.

f201y.jpg

f202h.jpg

f203.jpg

f204.jpg

f205.jpg

f206.jpg

f2010.jpg

f2012.jpg

f2035.jpg

f2013.jpg

f2014.jpg

f2020.jpg

f2032.jpg

f2028.jpg

f2029.jpg

f2038.jpg

f2036.jpg

Türkiye satış fiyatlarına kadar herşey güzeldi; :mad:

En düşük, en boş paketi BMW 116i 136hp Pure'nin fiyatı; 64.189 TL

En dolu versiyon BMW 118i 170hp Urban Line'nin fiyatı; 91.674 TL

Bu fiyatlar arasında 10 farklı versiyon daha var.

Cevap: Yeni Bmw 1 Serisi Yollarda

hakket beğendim, sweet bir araba olmus arka dizayn alısılmadık BMW arması olmasa mumkun diğil anlayamazsın BMW olup olmadıgını.. yanlız buna 100 milyar verene kadar 2002 model corvette falan alırım tabiki. bu arabaya 40 45 milyardan fazla verilmez.

İnanılmaz çirkin önü. İç dizayn başarılı, eski 1 serisi gibi BMW ile alakası olmayan yetersiz bir seri olmamış bu seferki donanım açısından.

hakket beğendim, sweet bir araba olmus arka dizayn alısılmadık BMW arması olmasa mumkun diğil anlayamazsın BMW olup olmadıgını.. yanlız buna 100 milyar verene kadar 2002 model corvette falan alırım tabiki. bu arabaya 40 45 milyardan fazla verilmez.

Reyis araba fiyatlarından haberin yok büyük ihtimalle. Türkiye'de B sınıf bir araba 35-50.000TL arasına satılıyor. Bunun gibi C sınıf bir aracı nereye alıyorsun? Benzin fiyatı ve vergiden de haberin yok sanırım Corvette alırım diyorsun. :) Golf'den sonra alınabilecek en iyi C sınıf araç bu olmuş. Ama Golf'e göre biraz daha pahalı. Fiyatlar inecekmiş, yeni model diye bu aralar böyledir sanırım.

Dış görünüşü kötü.Klasik BMW modellerinden başka yapmasınlar hiç hoş olmuyor.

Arkası bildiğin VW-POLO

Evet arka far tasarımı Polo'ya çok benziyor.

Ben C sınıfı bir araç alacak olsam, Golf veya bu aracı düşünürüm. Bmw kalitesi de her zaman 1 adım önde olduğu için bu aracı alırım. C sınıfına göre oldukça güçlü, spor ve kaliteli. Sadece fiyatı biraz sıkıntı. Golf'un en dolu versiyonu 67.000TL civarı. Arada 25.000TL gibi bir fark var.

Belçika'da satisa çikti.. Cidden kötü dizayn edilmis, ben begenmedim.. BMW'lerde 3seri ve 7seri favorimdir..

Dış dizaynı cidden başarısız da olsa hele de önü açısından (profilden güzel gözüküyor araç) motor gücü ve yakıt tüketimi bile 1 serisini almak için yeterlidir. Yine de üzerine 20-30 koyup 3 serisi alırım orası ayrı.

Üst Alt