Yeni Forma Fiyatı ?


Cevap: Yeni Forma Fiyatı ?Aldığım kombine 3 formaya denk geliyor nerdeyse. Kombineyi istediği miktarda satamayan yönetimin saçma bir hamlesi.
 
Cevap: Yeni Forma Fiyatı ?Hayır takım iyi olsa tamam dicem de bu takıma 50 tl bile fazla iken 175 tl çekiyolar formaya hey Allahım ya
 
Cevap: Yeni Forma Fiyatı ?Oha yönetim oha, gözün doysun. Her transferde 3 kuruşun pazarlığını yap, sonra taraftara 175 liraya forma sat. Siz alıştırdınız bu taraftarı ucuzluğa. Adnan sezgin kendisi alır mı acaba bu fiyata? 3 gün mağaza önünde yatar gene de vermez o 175 lira, 90'a kapatmaya çalışır.
 
Cevap: Yeni Forma Fiyatı ?Almayalım beyler protesto edelim,ben şahsen yönetim gidene kadar kulübe 5 kuruş kazandırmamak istiyorum.
 
Cevap: Yeni Forma Fiyatı ?Gsstore'a hep beraber bir mesaj belirleyip aynı mesajı atalım. Bunlar taraftarı yolunacak kaz gibi görüyorlar. Ya da resmen dalga geçiyorlar. Bu açgözlülükle yakında Galatasaraylı olmayı bile haraca bağlar bunlar.
 
Cevap: Yeni Forma Fiyatı ?Bunlar bizi KAZ olarak görüyor beyler...

175 liraymış...

Hepimiz Sabancı Koçu alırız nasıl olsa demi...?NAH alırım afedersiniz ama...
 
Cevap: Yeni Forma Fiyatı ?En azindan bitane yildiz oyuncu alsak R10 gibi gider hemen yarin alirim o formayi ama Kazim gibi adamlar icin ben niye gideyim o formayi hemde öyle bir rakama satin alayim.
 
Cevap: Yeni Forma Fiyatı ?En azindan bitane yildiz oyuncu alsak R10 gibi gider hemen yarin alirim o formayi ama Kazim gibi adamlar icin ben niye gideyim o formayi hemde öyle bir rakama satin alayim.Bunlar bu fiyata forma sattıklarına göre transfer bombasını daha patlatmadılar demekki. :D Olsun, kim gelirse gelsin Türkiye'de 175 liraya forma sa-tı-la-maz. Nah satarlar o formayı.
 
Cevap: Yeni Forma Fiyatı ?Serdar, Mustafa , Ayhan için değil arma için forma için alacaktım ama alsınlar katkat giyinsinler. Ben bu kadar utanmaz yönetim görmedim , ya bunlar çok akıllı yada bizi çok salak görüyorlar.
 
Üst Alt