Yeni Formalar Tanıtıldı


Yeni formalarımız gördünüz, sizce nasıl ? Beğendiniz mi ?Benim şahsi görüşüm güzeller, basitler ve parçalı ters evet ama yine de kötü değil. Geçen seneden kat kat daha iyi ayrıca.

o13081-1.jpg


o13091-1.jpg


69859773321428966587.jpg


668__wp-nike-gs-locker.jpg
gsformalar.jpg
e345345665555ssss.jpg
Nike Elite'den çok daha güzel şeyler beklerdim, ama bunlar da kötü değil.
 
Cevap: Yeni Formalarımızı Beğendiniz mi ?Siyah çok kotu ya rezil siyah kahretsin bı manu formasına benzetselerdi
 
Cevap: Yeni Formalarımızı Beğendiniz mi ?Hayır. Nike'a bu sene para kazandırmam.

Gider tekrar Metin Oktay tshirtü alırım birtane daha, diğer Gsstore ürünlerini alıp sadece kulübümüze para girişi sağlarım o kadar.
 
Cevap: Yeni Formalarımızı Beğendiniz mi ?Beklentilerimizi yüksek tutmuştuk. Gördük. Hiç ama hiç beğenmedim. Parçalı formamın yazıları çıkmıştı, yeni alırım bir de siyah alırım diyordum. Ama alamayacağım bu yıl forma. Antreman ürünlerine bakacağım artık.
 
Cevap: Yeni Formalarımızı Beğendiniz mi ?Sadece sarı az birşey iyi, onun da malzemesi rezalet bildiğin plastik giydiğin an da kaşındırır ve terletir. Kısaca skandal formalar. Pembe formanın bile yine siyah şortla fln kombinasyonu vardı.
 
Cevap: Yeni Formalarımızı Beğendiniz mi ?Nike Galatasaray icin tasarladigi 'elit' Freiburg formalari hayirli olsunYaziklar olsun diyorum, baska ekleyecek birseyim yok
 
Cevap: Yeni Formalarımızı Beğendiniz mi ?total hayal kırıklığı. sarı fena diğil belki biraz az buz ucundan kıyısından...
 
Üst Alt