Yeni Formalar Tanıtıldı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Formalar Tanıtıldı

Cevap: Yeni Formalarımızı Beğendiniz mi ?

siyah forma yerine antreman siyah formasını çıkarsalardı daha çok beğenilirdi

Nike forma örneklerine bakarsak Avrupada ki bütün takımlara çok özel hoş formalar yapıyor! Galatasaray'a da güzel bir forma yapacağını düşündüm ancak beklediğimin altında formalar bunlar! Ancak geçen yıldan iyi olduğu kesin en azından pembe,mor gibi galatasarayla alakası olmayan formalar görmedik en azından.Ben en çok sarı formayı beğendim.

o1205.jpg

AKAR!

Nike forma örneklerine bakarsak Avrupada ki bütün takımlara çok özel hoş formalar yapıyor! Galatasaray'a da güzel bir forma yapacağını düşündüm ancak beklediğimin altında formalar bunlar! Ancak geçen yıldan iyi olduğu kesin en azından pembe,mor gibi galatasarayla alakası olmayan formalar görmedik en azından.Ben en çok sarı formayı beğendim.

Ben seneye çıkacak formaların çok daha güzel olacağını düşünüyorum, Nike ile daha sezon ortası anlaştık, adamlar ne yapacaklarını şaşırdılar :)

En azından Parçalı'yı gerçek, klasik Parçalı yapabilirlerdi.

Herkesin görüşüne saygı duymak gerekir.Ben beğendim formaları üzerinde o arma varsa gerisi yalandır benim için.

Sarı ve parçalıyı beğendim. İkisinden de almayı düşünüyorum.

Ayrıca taraftar ürünleri olarakta. Siyah polar montu begendim. Ondan da bir tane alacağım.

Beğenen beğenmeyen arkadaşlar. Beğenmeseniz bile alın 1 tane (özellikle gsstore ve internetten) giymeseniz bile dolabınızda dursun. Amaç destek olmak.

Yahu sarı forma gibi yapsalardı siyahı yemin ediyorum en güzel forma olurdu! Yanlarında ki gereksiz kırmızılık ve yakası hiç hoş durmuyor ya keşke sarı forma gibi tek renk ve yuvarlak yaka yapsalardı çok hoş olurdu.

fenerin formalarini bende begenmedim ama cubuklu güzel, kendimizi kandirmayalim siyah formamiz antep formasindan bile kötü :(

Herkesin görüşüne saygı duymak gerekir.Ben beğendim formaları üzerinde o arma varsa gerisi yalandır benim için.

abi tamam arma varsa güzel ama ozaman beyaz atletin üzerine arma diksinler onu satsınlar forma yerine burda galatasaray lılık ölçmüyoruz biz daha iyisini talep etmezsen galasataray daha iyisine nasıl ulaşılcak affına sıgınıyorum ama o kafayla bir arpa boyu yol alınmaz duygulsallıgı bırakıp biraz mantıklı düşünmek gerek

Sarı ve parçalıyı beğendim. İkisinden de almayı düşünüyorum.

Ayrıca taraftar ürünleri olarakta. Siyah polar montu begendim. Ondan da bir tane alacağım.

Beğenen beğenmeyen arkadaşlar. Beğenmeseniz bile alın 1 tane (özellikle gsstore ve internetten) giymeseniz bile dolabınızda dursun. Amaç destek olmak.

Önermiyorum, tavsiyem Gsstore'den gidip almanız. 1.5 ay oldu, hala siparişim beklemede.. :ays:

siyah nike amblemi siyah avea yazıları

ve en önemlisi arkasının düz kırmızı olmasıyla

özensiz kalıbıyla

parçalı forma çok kötü

siyah forma rezalet ötesi bişey

amatör takımların formaları gibi

o kırmızı oraya hiç olmamış

antremanda giyilen omuzu gri çizgili forma olsa(ümitle hasanın kampta giydiği)

daha güzel olurdu

sarıyı tam göremedim ama o da dümdüz sarı işte

kalıbı yine pazar kalıbı

fontlar güzel galiba milli takımın da öyle fontları

sonuç olarak adidasa haksızlık ediyomuşuz

adamlar gayet güzel kalıplarda formalar yapıyodu

ama bizim işgüzar kadın tasarımcı yüzünden saçma sapan renkler giydik

keşke adidas devam etseydi

Üst Alt