Yeni Hedef Badou Ndiaye! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Hedef Badou Ndiaye!

Hangi isimleri konuşuyorduk? Şimdi nereye düştük?

Eğer gerçeklik payı varsa Osmanlı bize güzel bir paraya kitler bunu.

3'te 1'ine zor satarız yada para öder göndeririz.

Lemina ve İmbula daha iyi olurdu tabi. Fernando' nun alınacağını varsayarsak, bunlar alınamıyorsa Ndiaye' nin alınmasını isterim, anladığım kadarıyla düşünülen başka isim de yok orta saha için. Haberde söylenen para ve oyuncular da gayet gerçekçi. Balta ve Donk' a başka talip çıkmazsa, fesih için paşa paşa ödeyeceğiz maaşlarının tamamına yakınını zaten; o durumda da sözleşmesi 2.5 a gelmiş olacak, daha ne?...

Tabi bu noktada özellikle FB ve Galatasaray yönetici ve TD lerine kızmamak elde değil. Anadolu kulüpleri free bonservisle yahut 300-500 gibi 'Çerez Paralarına' böyle futbolcuları bulabiliyorlar, biraz daha bütçe ayırabilseler kim bilir ne futbolcular getirecekler?. Sözde 'Büyük' idareci ve futbol profesyonelleri ise parayla rezil olmanın kitabını yazıyorlar yıllardır...

Ben çok fazla izlemedim ama gördüğüm kadarıyla yaratıcı, pasları iyi bi oyuncudan ziyade boşluklarda fırsat kovalayan, ileri geri yardıran b2b bi tarzı var. Oyun kurucu özelliğini pek göremediğimden Selçuk'u sevindiren bi transfer olabilir

gönül imbula ister tabi ama badu kesinlikle kötü degil eger yanında fernando tarzı bir adam olursa leşçuk+tolga beyinsizlerinden sonra vay be deriz emin olun

Osmanli neyin kafasini yemis west ham 10 milyon teklif etti diye ve alamadiysa baska talip olan takimdan hele lig icinden ayni parayi istemek sacmalik.

Imbula hayaldi yazilmis . Katiyen degildi , ben cok bilmiyorum ama sizin bu kadar yogun takip etmenize gore belli ki canavar gibi bir adam

eger sahsi olarak turkiyeye gelmeme gibi bir derdi yoksa ,konu sadece paraysa belhandadan cok daha once o alinabilirdi

ne yani belhandaya 9 vermedik mi , buna 4-5 vermeyi planlarken cikardik 10 uzeri rakamlara ama melo gibi bir kac seneyi kurtarirdik

ortada kreatif bir oyuncu eksikligi olacaktiysa da belhandaya 9 ve kendisine verilen tonla parayi vermeyip sneijder i tutardik

o kadar mantiksiz isler yapiyorlar ki bunu bile bana dedirttiler yani

Imbula hayaldi yazilmis . Katiyen degildi , ben cok bilmiyorum ama sizin bu kadar yogun takip etmenize gore belli ki canavar gibi bir adam

eger sahsi olarak turkiyeye gelmeme gibi bir derdi yoksa ,konu sadece paraysa belhandadan cok daha once o alinabilirdi

ne yani belhandaya 9 vermedik mi , buna 4-5 vermeyi planlarken cikardik 10 uzeri rakamlara ama melo gibi bir kac seneyi kurtarirdik

ortada kreatif bir oyuncu eksikligi olacaktiysa da belhandaya 9 ve kendisine verilen tonla parayi vermeyip sneijder i tutardik

o kadar mantiksiz isler yapiyorlar ki bunu bile bana dedirttiler yani
Sorun bunlarin hicbiri.
En basindan beri stoke city oyuncusu bizim ligde gelisim gosteremeyecegi icin kiralik gondermek istemiyordu ama bonservisi ile satma derdindeydiler.

Samsung Galaxy S8+ via GSC Mobil

Üst Alt