Yeni Hedef Badou Ndiaye! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Hedef Badou Ndiaye!

DFhOCS3XUAEP6JZ.jpg

Giannelli Imbula için Stoke City'den olumsuz yanıt alan Galatasaray, Badou Ndiaye için Osmanlıspor'a teklifini yaptı.

Galatasaray, Osmanlıspor'a Ndiaye için 5 M € + Hakan Balta + Ryan Donk'u önerdi. Resmi teklifini ileten Galatasaray, şimdi Osmanlıspor'un vereceği yanıtı bekliyor.

beIN Sports

Sanirim Ingiltere'ye transfer olamiyor. Calisma izni alamiyormus diyorlar.

@Talha Küllü

Talha sen galiba baska bir konuda bu kriterleri paylasmistin 2-3 hafta once. Onu tekrar paylasirmisin musait oldugunda?

Arkada Fernando önlerinde Badou-Belhanda güzel duruyor bence,ligimiz için gerekli futbolu sağlayabilecek bir orta saha olabilir.İmbula-Lemina çok zor hedeflerdi

ndiayeyi bir iki defa alıcı gözle izledim, asla büyük takım çapında değil. bazen çok saçmalıyor, pas hatası yapıyor. arada dribling yapacakta falan filan. bu paraları edecek çapta bir oyuncu değil, imbuladan ndiaye arada çok fark var ama zaten imbula hayaldi bizim için. bu transfer bize giren kazık olur bence. o paralara avrupadan dahaiyi oyuncular bulunur.

Arkada Fernando önlerinde Badou-Belhanda güzel duruyor bence,ligimiz için gerekli futbolu sağlayabilecek bir orta saha olabilir.İmbula-Lemina çok zor hedeflerdi
Duruma bagli, dedigin gibi eger simdi ismi gecen oyuncular olmuyorsa, ona gore alternatiflere yonelmek lazim. Fernando olacak gibime geliyor, Imbula'yi cok istiyordum ama cok zor bir transfer. Belki transferin son gunune kadar beklersek bir sansimiz olabilir, yoksa bize vermezler kiralik. Lemina zaten bana gore hic bir zaman gercekci bir hedef olarak durmadi, aralarinda en ciddi katki saygalayacak oyuncu ama suanda Turkiye'ye gelmez diyorum. (ve cok pahalidir kanimca).

Badou'yu da oyle 7-8 milyon euro'ya almazlar umarim, 5 milyon euro cok bile. Kabul etmiyorlarsa direk baska oyuncular ile gorusmeliler bence.

GS sözlükte önce yerden yere vurup sonra da gömmüsler bu adami.
Hic izlemedim, gelse nasil olur bilmiyorum.

Türkiye liginden aldığımız adamlar yüzünden battık zaten. Istemesem de eğer hakan ve donku alacaklarsa gelsin yıllık ücretleri bonservis kadar

Üst Alt