nusr-et (salt bae) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

nusr-et (salt bae)

Elinden tutan da çok oldu. Adam ilk mekanını Etilerin göbeğinde açtı İstanbulda. Doğuş sağolsun.

10 sene evvel sıradan bir kasaptı, şimdi Dünya tanıyor. :D Şaka maka kendini geliştirmiş bir arkadaş. Kasaplık yaparken daha iyi yerlere gelebilmek için Arjantin'e, ABD'ye gitmiş. Orada gördüklerini burada tatbik etmiş. Mekanı da öyle abartıldığı gibi pahalı bir yer değil. Bilmiyorum belki forumdan giden arkadaşlar vardır. :)

10 sene evvel sıradan bir kasaptı, şimdi Dünya tanıyor. :D Şaka maka kendini geliştirmiş bir arkadaş. Kasaplık yaparken daha iyi yerlere gelebilmek için Arjantin'e, ABD'ye gitmiş. Orada gördüklerini burada tatbik etmiş. Mekanı da öyle abartıldığı gibi pahalı bir yer değil. Bilmiyorum belki forumdan giden arkadaşlar vardır. :)
Pahalı ya. Löp et yiyeyeceksen pahalı daha doğrusu. 100 lira üstü hep.

sana 45bin liralık bir hesap paylaşayım istersen :D

Nusret'e hiç gitmedim ,gitmem de .Kendi rib eye steak , t-bone steak'i mi alır marineler kendim yaparım.

Gideceksem de günaydın'a giderim, nusret gibi görmemiş herife para kazandırmam.

Adam takdire şayan zaten yav ama yükselişi hızlı oldu.

Yavşak birisi de olabilir yani bu kadar ilgi topluyorken.

Bu sıfattaki adamın yavşak olmama ihtimalinin olmadığını düşünmekteyim.

1319763_300x300.jpg

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

bulunduiğum yerde bir et lokantası var oranın şefi demişti ikimizde günaydın restorantta çalıştık cüneyt asanın yanında ozaman restoranta ferit şahenke gelip gidiyordu nusrette yalak dedi o servis yapardı ona sürekli , daha sonra ferit şahenk bunu arjantine gönderdi et eğitimi alsın diye hayvan ırkları falan filan ordan yürüdü gitti dedi sermaye feritten işletme nusretten :)

Matrak bir girişimci, aileden ve çevreden gidenler var, resim çektirende. Bir süredir insta'dan takip ederim. Helal olsun, inşallah bozmaz ne kendi kişiliğini ne de ürünü. Yürüyedur #saltbae

Üst Alt