Yeni iPhone'ların Fiyatı Belli Oldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni iPhone'ların Fiyatı Belli Oldu!

Apple ürünlerinde fiyat güncellemesi yapmış

iphone 7 4.999 tl
iphone 7 plus 6.299 tl
iphone 8 6.499 tl
iphone 8 plus 7.499 tl
iphone x 64: 7599
iphone x 256: 8599

:asd:

bir alo demek için 5-10bin tl vermeye ne gerek var, al bir tuşlu telefon, işinizi görür, whatsapp yerinede sms atarsınız arkadaşlar, yine daha ucuza patlar

Apple'ın iPhone XS serisi yeni telefonlarını tanıtmasıyla kullanıcıların canını sıkacak bir gelişme de oldu. iPhone X'lerin içinden halihazırda ücretsiz olarak çıkan ve standart kulaklıkların yeni nesil lightning girişte de kullanılabilmesini sağlayan kulaklık dönüştürücü artık yeni iPhone'ların kutusundan çıkmayacak. Yani 79 TL ödeyerek ayrıca bu ara kabloyu satın almanız gerekecek.

Adamlar resmen yoluyor yaw :asd:

Harbiden çok boş bir milletiz sanki iPhone pahalandırdı fiyatları senin paranın değeri düştü

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Harbiden çok boş bir milletiz sanki iPhone pahalandırdı fiyatları senin paranın değeri düştü

Aslinda bu pek dogru degil . Adamlarin stratejisi de zamli bir gidisat

Iphone ilk ciktigindan beri almadigim sene olmadi , ve fiyatlar surekli artiyor

Mesela ilk iphone u ben 400 dolar + vergiye getirtmistim . 440 dolar odemistim

Su an 1099 dolar odemem gerekecek . Yani iphone un kendi fiyatinda da 100% ulasan bir artis var doviz kurlarina ek olarak

Aslinda bu pek dogru degil . Adamlarin stratejisi de zamli bir gidisat

Iphone ilk ciktigindan beri almadigim sene olmadi , ve fiyatlar surekli artiyor

Mesela ilk iphone u ben 400 dolar + vergiye getirtmistim . 440 dolar odemistim

Su an 1099 dolar odemem gerekecek . Yani iphone un kendi fiyatinda da 100% ulasan bir artis var doviz kurlarina ek olarak

Eeee normal değil mi ? Aynı teknolojiyi satıyor sana hep aynı olsun. En son çıkan ile arasında ki farka bakmak lazım senin aldığın ilk telefon ile kıyaslaman doğru değil.

iPhone x de aynı bu fiyatlara çıkmıştı öyle hatırlıyorum.

Eeee normal değil mi ? Aynı teknolojiyi satıyor sana hep aynı olsun. En son çıkan ile arasında ki farka bakmak lazım senin aldığın ilk telefon ile kıyaslaman doğru değil.

iPhone x de aynı bu fiyatlara çıkmıştı öyle hatırlıyorum.

Yo bence de normal de , yani tek sebep kur degil , abd deki adam da 10 sene evvel 400 verirken simdi 1.100 verecek

24126843_2040715422875979_2477753099620450304_n.jpg

Artık bu iphone sevdalıları varmıdır yahu.

Iphone 6 da aynı işi görüyör Iphone 9 da ben her yeni çıkan telefonu almanın mantıksız oldugunu düşünüyorum.

Üst Alt