Yeni İş Fikirleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni İş Fikirleri

Cevap: Yeni İş Fikirleri

yabancı kanallardaki reyting yapan yarışma programlarının konseptlerini çalıp türkiyede yapımcı adı altında trilyonları vurabilirsiniz.

örnek: acun ılıcalı

örnek: osmantan erkır

Söylediğin çok doğru ama, onlar çalmıyorlar. Programın yayın hakkını alıyorlar. Elin adamı yedirmez beleşten, hemen çöker tepesine.

Söylediğin çok doğru ama, onlar çalmıyorlar. Programın yayın hakkını alıyorlar. Elin adamı yedirmez beleşten, hemen çöker tepesine.

valla kendi fikirleri,buluşları,düşünceleri olmayınca çalmış oluyorlar.yayın haklarını aldıklarını ben de biliyorum ama bu da düşünce hırsızlıgı bana göre.

ha bu arada bi fikir vereyim.araba al,sat.sonra sermayen artınca ev al,sat.valla ben şu an 3. arabamı alıp sattım.yeni başladım ama iyi para bırakıyor valla.araba başına 2-2.5 karı var.tertemiz.

Gidin bina yalıtımı işine girin 10 sene içinde kral para kazanırsınız. Binalara EKB(Enerji Kimlik Bilgisi) diye bir sistem geldi. Bu sebeble 201x(7 ama uygulama bizde yavaş olduğundan sarkar da sarkar) yılına kadar tüm binalara bu kimlikten verilecek ve enerji verimliliği raporları çıkarılacak. Nasıl A+ klima alıyorsunuz az yakıyor, binalara da öyle sınıflandırma yapılacak. Sonra binanız C sınıfsa doğalgaz size pahalı A+ evdeki adama ucuz olacak artı şimdilik belli olmayan bir ton sorumluluk ve zorunlulukda cabası... Binasında sıva olmayan evler var dediğinizi duyuyorum ama doğalgazı adama 3 katı fahiş fiyatla satarsanız en kralından yalıtım yaptırmak zorunda kalır. EKB uzmanları olacak ki şu an mühendisler seminerle eğitimle belge alabiliyor. İşe tam hakim olmak için kuracağınız firmada EKB uzmanı olursa iyi olur. Atıyorum 10 sene içinde TRnin %70'inden fazlası ısı yalıtımlı evlere sahip olacak. Çevrenizde ki bina sayısını düşünürseniz pastanın ne kadar büyük olduğunu anlamanız zor olmaz. Fikir benden, para sizden hadi gençler :D

Gidin bina yalıtımı işine girin 10 sene içinde kral para kazanırsın. Binalara EKB(Enerji Kimlik Bilgisi) diye bir sistem geldi. Bu sebeble 201x(7 ama uygulama bizde yavaş olduğundan sarkar da sarkar) yılına kadar tüm binalara bu kimlikten verilecek ve enerji verimliliği raporları çıkarılacak. Nasıl A+ klima alıyorsunuz az yakıyor, binalara da öyle sınıflandırma yapılacak. Sonra binanız C sınıfsa doğalgaz size pahalı A+ evdeki adama ucuz olacak artı şimdilik belli olmayan bir ton sorumluluk ve zorunlulukda cabası... Binasında sıva olmayan evler var dediğinizi duyuyorum ama doğalgazı adama 3 katı fahiş fiyatla satarsanız en kralından yalıtım yaptırmak zorunda kalır. EKB uzmanları olacak ki şu an mühendisler seminerle eğitimle belge alabiliyor. İşe tam hakim olmak için kuracağınız firmada EKB uzmanı olursa iyi olur. Atıyorum 10 sene içinde TRnin %70'inden fazlası ısı yalıtımlı evlere sahip olacak. Çevrenizde ki bina sayısını düşünürseniz pastanın ne kadar büyük olduğunu anlamanız zor olmaz. Fikir benden, para sizden hadi gençler :D

Süper fikir.

Sermaye ne kadar olur peki?

tamam

ben cebimden 100.000 euroluk alim

ambara koyum sonra sen gelir alirsin benden ok ??

bak gelcen demi:D

Biz de söz verildimi yerine getirilir. Ortaklığımız hayırlı uğurlu olsun.

Derken ısı yalıtımı işi geldi,:asd:, kusura bakma birader, hıyarları alamıcam, artık hıyarları naparsın bilemem :asd:

Üst Alt