Yeni Kaptan Muslera Olacak İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Kaptan Muslera Olacak İddiası!

fft226_mf8865880.Jpeg

Galatasaray'da yeni sezonda yeni kaptan Fernando Muslera olacak. Tecrübeli kaleci, Kayserispor maçından itibaren kaptan oluyor!

Galatasaray'da takımdaki yabancı sayısı ve Selçuk İnan'ın durumu göz önüne alınınca yeni kaptanın Muslera olmasına karar verildi. Başkan Dursun Özbek, en başta bu karara soğuk baksa da sonradan kararını değiştirdi.

Ali Gümen - AMK Spor

İşte bu olay, ndiaye ve fernando transferi, Selçukun devrinin kapandığının göstergesi olur, sonunda kurtuluyoruz, Selçuk gitsin dursun benim gözümde efsanedir

Muslerayi ruyamda kaptan olarak gormustum ama o beni farketmeden yanindaki menajerine birseyler anlatiyordu.. Merak edip yanastigimda yeni sozlesmede maas artisi talebinde bulunursan seni gebertirim diyordu.

Bu gordugun 8 yasindaki cedric kivamindaki suratimla seni parcalarim diyordu bende urkerek uyandim. Bu kerata karisini falanda dovuyordur

Merak ediyorum acaba yurt dışındaki pro takımlarda da başkan takım kaptanı belirliyor mu ? Teknik kadro olmayınca durum bu.

Takimin en eski oyunculari Muslera ve Selcuk zaten. Kalite olarak elbette Muslera cok önünde. Gec alinmis bir karar.

Kulüp tarihinde en fazla maca cikan yabanci kaptan olmayacak da kim olacak?

Üst Alt