Yeni Logomuz Tasarlanıyor İddiası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Logomuz Tasarlanıyor İddiası

Dünya ünlü tasarım şirketi olan İnterbrand, tarafindan tasarlanmis olan yeni logomuz.

Juventustan sonra Dursun Özbekte tasarım için talimat vermiş.. Söylentiler dolana dursun gelin birlikte logomuza göz atalım.

attachment.php

Yenilik her zaman iyidir arkadaşlar eski kafaları lütfen değiştirelim.

kaynak
20229464_2034738966812492_3824073423291909153_o.jpg

dursun da ağababası gibi "ne yaptırsam da komisyonu cebe indirsem" peşinde yine..

yoksa logo kötü değil.. ama ben 100 yıllık markanın böyle oldu bittiye getirilerek logo değiştirmesine karşıyım..

[KONUADMINI]

Konunun sahibi olarak kendime konu admini ismini koydum..

Konu admini yorumu;Bence böyle kalıplaşmış şeyler, bir kişinin kararı ile değiştirilmemelidir. Bu başkan bile olsa tıpkı bu logo gibi 3 tasarım daha hazırlat ve Galatasaray.org isimli sitemizde anket olarak yayınla.. Taraftarın oy çoğunluğu olarak seçtiği yeni logomuz olsun..

Aman kuş taraftarlara dikkat sevmediğimiz logoya oy kullanıp bizi rezil etmesinler aman diyeyim...

[/KONUADMINI]

Eskiden forumda bir tane tasarımcı abi vardı Ahmet kolparan mıydı ismini tam hatırlamıyorum. Logo tasarımını keşke o yapsa kendisi çok güzel formalar dizayn ederdi.

Ama maddi zorlukları vardı diye hatırlıyorum :( Bir kaç kez bütçesine katkım olsun diye bana da forma diksene ücreti neyse öderim demiştim ama kabul etmemişti..

Üst Alt