Yeni Malatyaspor, Melo'ya Talip Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Malatyaspor, Melo'ya Talip Oldu!

felipemelo.jpg

Ligin yeni ekiplerinden Evkur Yeni Malatyaspor, eski Galatasaraylı Felipe Melo'ya teklif yaptı.

Malatya ekibinin Melo'ya iki yıllık sözleşme önerdiği, Melo'nun ise düşünmek için süre istediği kaydedildi.

Sabah

Gelmesin. Başta Emre B. ve Fenerli şerefsizler olmak üzere herkes kuyruklarının acısını dindirmek için üzerine oynayacaklardır.

melonun bırakması lazım futbolu

Futbolu bırakması konusunda sana katılıyorum. Futbol olarak bizde oynadığı zamanlarda beğenirdim ta ki rierayi dövene kadar. Gittiği yerde de gecenlerde birini yumruklamis sahada. böyle kişiliksiz adamların Galatasarayda hatta hiç bir takımda olmaması lazım bizden uzak olsun nereye giderse gitsin...

Futbolu bırakması konusunda sana katılıyorum. Futbol olarak bizde oynadığı zamanlarda beğenirdim ta ki rierayi dövene kadar. Gittiği yerde de gecenlerde birini yumruklamis sahada. böyle kişiliksiz adamların Galatasarayda hatta hiç bir takımda olmaması lazım bizden uzak olsun nereye giderse gitsin...

kişiliksiz sensin bana kalırsa, doğru konuşmanı öneririm.

Kuş musun sen kime kişiliksiz diyorsun.

sent via GSC

bir çok yeni üye arkdaşın yakaladığı hızlı uyum muazzam. bugünde bi tane vardı adam gelir gelmez aysal botoks muhabbetine girmiş.
sanırsın yeni değillerde 10 yıllık forum trollu hepsi.

Varsa bir sıkıntısı olan gitsin yöneticiye şikayet etsin kalkıp da çocuk gibi kimseyle tartışmaya girmem. Melo da volkan da emre de hepsi eşit benim gözümde hepsi pislik çıkaran adamlar. Bir ezberlemisler birisi takimi elestirse ya da futbolcuyu elestirse hemeb kus musun sen gibi çocuk çocuk kelimeler havada ucusuyor. Yanlış olana ak diyecek de değilim işinize gelirse şimdi herkes işine baksın

Volkan ve Emre gibi şerefsizlerle Melo yu bir tutan Galatasaraylı değildir.

Bu iki itoğlu it ile Melo aynı cümlede kullanılamaz

sent via GSC

Moderatör tarafında düzenlendi:
benim gözümde eşit değil melo ve bahsettiğin isimler beni alıntılayıp öyle birşey yazamazsın birader hiç cıyaklama şimdi

Varsa bir sıkıntısı olan gitsin yöneticiye şikayet etsin kalkıp da çocuk gibi kimseyle tartışmaya girmem. Melo da volkan da emre de hepsi eşit benim gözümde hepsi pislik çıkaran adamlar. Bir ezberlemisler birisi takimi elestirse ya da futbolcuyu elestirse hemeb kus musun sen gibi çocuk çocuk kelimeler havada ucusuyor. Yanlış olana ak diyecek de değilim işinize gelirse şimdi herkes işine baksın

Senin leş liginde karşı takımda türlü pislikler yapan varken hakkını savunan tek adamdı bu adam.

Bu sporda her zaman çirkef karakterler olacak. Rakip takımlarda da bolca mevcut bu tipler. Bizde de olmasın, onlarda da olmasın gibi bir dünya yok maalesef. Olacak. Olmaya devam edecek. Bu yüzden keşke takımda hep Melo gibi ısıran, psikolojik olarak karşı tarafa korku veren, rahatsız eden 1-2 oyuncumuz olsa. Kolay kolay kimse çıkamaz Arena'dan.

Çocuk gibi tartışmaya girmek istemiyorsan, çocuk gibi yorumlar yapmayacaksın. Galatarasay'lı taraftarların sevdiği ve benimsediği bir futbolcuya atıp tutmayacaksın. Yorum atmanında bir adabı var.

Hayırdır çete misiniz siz? Bu arada bana gs li değilsin diyen kişilik sen giderken ben dönüyordum benim galatasarayliligima sen değil hiç kimse laf atamaz ergen muhabbeti yapma burda git kumda oyna. Adam gibi adam görmek isterseniz gidin metin oktay a bakın Turgay Şener e vb. Bakın. Şimdi eminim rahatsız olanlar cvp yazıcaklardir umurumda değil ezik egolarinizi tatmin edin. Bu konuya yazacagim son msj bu. Burası özgür bir forum isteyen istediğini yazar tabi bazı kişiler gibi insan dışı yazılar yazmaz. Benim düşüncem bu ben Melo gibi adamları takımımda istemiyorum rahatsız olan varsa ona da yapacak birsey yok gerçekler acıdır.

Hee çeteyiz senin gibilere sarıyoruz böyle.

Ben giderken dönüyormuş sen dönsen ne yazar yav bu kafayla. Melo ya saçmasapan laf atarsan her türlü tepkiyi hak edersin.

sent via GSC

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt