Yeni Malatyaspor'da Bülent Korkmaz Dönemi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Malatyaspor'da Bülent Korkmaz Dönemi!

malatyayi o halde süper ligde yormayalim, mac oynamadan ikinci lige dönsünler. bülent korkmaz en kötü 3-5 yerli td arasindadir.

DBKJy6YWsAEEivB.jpg:large

Büyük Kaptan 'ı sevmeyen Galatasaraylı yoktur ama teknik adamlığının ne kadar kötü olduğunu bilmeyen de yoktur. Yani nasıl böyle bir iş yapmış Malatya yönetimi anlamak çok zor. Alcaksan git yabancı al piyasada daha iyi yerliler var git onlardan al.

Yalnız bizim o efsane kadronun içinden bir tane şöyle düzgün teknik adam çıkmadı ona yanarım. Gerçekten çok kötü hepsi.

Y Malatyaspor´un basarisina büyük saygi duymak ile birlikte, acikcasi bu tip takimlari ligde istemiyorum. Stad, Zemin ve ekonomi acisindan belirli kriter koyulmali, süper lige cikacak kulüplere. Gerci yeni stad yapiyorlardi. Umarim ilerleme vardir.

Bunun yüzünden rizenin de düsmesini istiyorum. Yeni stad olmasina ragmen, insanin gözünü aliyor perspektif stadin alcak olmasindan dolayi.

Y Malatyaspor´un basarisina büyük saygi duymak ile birlikte, acikcasi bu tip takimlari ligde istemiyorum. Stad, Zemin ve ekonomi acisindan belirli kriter koyulmali, süper lige cikacak kulüplere. Gerci yeni stad yapiyorlardi. Umarim ilerleme vardir.

Bunun yüzünden rizenin de düsmesini istiyorum. Yeni stad olmasina ragmen, insanin gözünü aliyor perspektif stadin alcak olmasindan dolayi.

Rize'nin düşmesi ben de çok istiyorum ama galiba Bursa düşecek. Malatya'nın stadı yetişecek yeni sezona bu arada.

Futbolculuğu ne derece büyükse,hocalığı maalesef aynı şekilde kötü. Bu ikinci ligden birinci lige çıkıp, hoca ,takım ,malzemecisine kadar değişikliğe giden kulüpleri ben anlamıyorum.
Gerçi göztepe süper lige çıksa , onlar da aynı şekilde yılmaz vuralı direk gönderecekler gibime geliyor.

Bu algının bir şekilde değişmesi lazım. Hep aynı isimler, hikmet karaman ,mesut bakkal , bülent korkmaz vs. Türk futboluna en azından şimdiki gidişatına bakılarak Okan Buruk gibi genç , dinamik ve başarı kapasitesi yüksek hocalar lazım. Maalesef Bülent Kaptanımızın bu konuda meziyetlerinin oldukça sınırlı olduğunu düşünüyorum.

Irfan buz bir isim degil, sexy degil... Bülent Malatya´nin cikardigi en büyük futbolcu. Tercih tamamen bunun ile alakali.

irfan-buz-gozyaslarini-tutamadi-1405171200_l2.jpg

5 tanesi fluent olmak üzeri, 9 dil konusabilen Irfan Buz´un hakkini yediler.

Onu bunu bilmem, bildigim tek sey var o da efsanemiz Bülent Korkmaz'in berbat bir teknik direktör oldugu gercegi.

Malatya gercekten onunla anlastiysa önümüzdeki sezon icin ilk TFF 1.Lig adayim Malatya olur.

Üst Alt