Yeni Milan Olma Yolunda, Hızlı Adımlarla İlerliyoruz! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Milan Olma Yolunda, Hızlı Adımlarla İlerliyoruz!

Bugün bir Galatasaray yöneticisi olan Levent Nazifoğlu'nun konuşmalarına bakılırsa, gerçekleşmeyecek bir durum değil.

Bir Galatasaray yöneticisi ekranlara çıkıyor kulübün bütün her şeyini ifşa ediyor,borçlar sürekli katlanıyor,sürekli yanlış transferler yapılıyor,Galatasaray'ı kurturacak kişiler sürekli engelleniyor.

Galatasaray'ın en önemli rakipleri günden güne sürekli destekleniyor.

Bu yönetim ile bu sene bitemez eğer bitirmeye çalışılırsa Galatasaray batar.Acilen yeni bir kan değişikliği şart yoksa yeni ''Milan'' oluruz.

Hem yönetim hem de ekonomik açından durumumuz şu anda sıkıntılı ama uzun vadede Galatasaray'ın gücünü, prestijini koruyacak kudrete sahip olduğuna inanıyorum.

Tabi bu güç ve prestij bizim hayal ettiğimiz noktalara muhtemelen hiç bir zaman erişemeyecek. Galatasaray orta gelir tuzağına saplanmış bir yapı olduğu için kendi sınırlarını aşması oldukça güç.

Son düzenleme:
Şahsen freni patlamış kamyon gibi gidiyoruz, sonumuzu hiç iyi görmüyorum
Bu akşam bir şey çok net belli oldu; Önümüzdeki 6 ay içerisinde ya bu karanlık çukurdan çıkacağız ve bu başımızdaki saray kuklası kan emicileri gömeceğiz yeniden doğacağız ya da ebedi bir karanlığa gömülüp biteceğiz ve sonunda Galatasaray diye bir şey kalmayacak. Gerçi ülkenin durumu da aynı ya neyse o konulara girmeyelim.

Keşke milan gibi olsak herifler kulübü sattılar da kurtuldular borçtan ve şu an yeni yapılanma ile hayvani genç yeteneklere sahipler.
Bunun meyvelerini 2-3 sene sonra yemeye başlarlar.

Yukarıda bazı renktaslar dediği gibi inşallah yeni parma ve istanbulspor gibi olmayız.

SARI-KIRMIZI!

keşke batalım nerde o günler ? kulüp yabancı bir sermayeye satılsa komisyoncular def edilse . köklü çözüm olacaksa küme düşmeye bile razıyım.

Üst Alt