Yeni öğretim Yılı Yarın Başlıyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni öğretim Yılı Yarın Başlıyor

Cevap: Yeni öğretim Yılı Yarın Başlıyor

Vay gençler hayırlı olsun.Benim okul yaşantım 10-15 güne bitiyor darısı sizin başınıza diyeceğim de resmi işsiz olmama şunun şurasında kalmış 10 gün gibi düşününce de okul candır diyorum.Şaka bir yana lise olsun,üniversite olsun en rahat en güzel yıllarmış.Bunu stajda bile hissedebiliyorsun zira.Hele iş yaşamına girince stres ayda 5-6 gün değil her gün olacak hememn hemen.Onun için okul yıllarını iyi değerlendirin diyorum.Herkese yeni öğretim yılında başarılar.

Vay gençler hayırlı olsun.Benim okul yaşantım 10-15 güne bitiyor darısı sizin başınıza diyeceğim de resmi işsiz olmama şunun şurasında kalmış 10 gün gibi düşününce de okul candır diyorum.Şaka bir yana lise olsun,üniversite olsun en rahat en güzel yıllarmış.Bunu stajda bile hissedebiliyorsun zira.Hele iş yaşamına girince stres ayda 5-6 gün değil her gün olacak hememn hemen.Onun için okul yıllarını iyi değerlendirin diyorum.Herkese yeni öğretim yılında başarılar.

Ya işe bi girdin mi gerisi kolay ders çalışmaktan büyük stres yoktur dünyada.Staj yaparken yaşadığın stres,ders çalışırken yaşadığın stresten bin kat daha iyidir.:D

herkes 10. sınıf en zoru hele birde fen öğrencisiysen diyip diyip duruyo gerçekende bu kadr zor olduğuna inanmak istemiyorum çünkü kolay olan 9.sınıfı bile kabus haline getiren hcalarım 10.sınıfı ne yapar bilemiyorum.

Bu sene YGS - LYS'ye girecek olan herkese şimdiden bolca başarılar, yardım isteyenler özel mesajla ulaşabilir. :)

evet süper eğitim sistemiyle 2011 2012 kasten cahil bırakılma yılı başlıyor tebrikler :yenieek:

Kolaylıklar diliyorum. Abla olarak işi sıkı tutmanızı tavsiye ediyorum o_O

7 senedir okula gitmiyorum lan :eek:

Özledim namussuzu :(

Bitsin diye okulun gözünün içine bakanlara gelsin bu post..

Hayırlı olsun öncelikle.Lise erken bitsin diye strese girmeyin arkadaşlar.Bitince bugünlerinizi çok arayacaksınız.Mesela ben çok arıyorum keşke bir daha lise yıllarıma geri dönsem de gerekli ilgi alakayı göstersem.

Üst Alt