Yeni Play Off Sistemi Gelecek Mi?


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1) 34 haftalık maratonun sonunda ilk 4 takım, kendi arasında 6 haftalık çift devreli lig oynayacak ve birinci takım şampiyon ilan edilecek2) Orta sıralar da kendi arasında karşılaşacak ve avrupa ligi'ne katılacak takım 1-

2 kontenjan kazanacak. Aynısı düşme potası için de geçerli3) Bu iftarın ana gündem maddesi bu. argüman ise "halkın lige daha fazla güven duymasını sağlamak" bakalım bu haberi kim sn dakika yapacak:)4) kulüpler nasıl karşılar bilmiyorum.. ama onlara ekstra gelir kapısı açılmadan böyle bir projenin hayata geçmesi biraz zor gözüküyor..İbrahim setenKulübler tarafından kabul edilmiş.
 
Cevap: Yeni Play Off Sistemi GeliyorÖnce şikeyi temizleyin..Sisteme bakın:sopa:Ligde her maçını kazan, Play offta şansızlıklar yaşa şampiyonluğunu kaybet:)

Ligde küme düşenler rezil bir futbol sergilesin, play offta bir tarafını yırtsın küme kalsın:mad:
 
Cevap: Yeni Play Off Sistemi GeliyorHocam bu ne ya,Belcika da ki sistemin aynisi.

Berbat birsey,ben burda yasadigim icin biliyorum biraz olsun,gercekten berbat.

Takimlar protesto ediyor belcika da bu uygulamayi,hatta standaard yedeklerle cikmisti ilk play off macina.
 
Cevap: Yeni Play Off Sistemi GeliyorTürk Futbolukerem_aydinlar3.jpg
 
Cevap: Yeni Play Off Sistemi GeliyorLan kulüpler tarafından kabul edilmiş ne ? Kim kabul eder bunu? Taraftara sordunuz mu şerefsizler ?
 
Cevap: Yeni Play Off Sistemi GeliyorEn sinir olduğum şey bu play-off. Ne alaka ya 34 haftanın 1. olanı şampiyondur ne uzatıyosunuz daha !
 
Cevap: Yeni Play Off Sistemi GeliyorBelcika da Anderlecht ligi 1. tamamlamisti ama play off larda sakatliklardan dolayi 4. olmustu.

Cok berbat bir kural.
 
Cevap: Yeni Play Off Sistemi GeliyorGalatasaray,Trabzon katılmadı o toplantıya,bu 2 kulüp kesinlikle kabul etmez.Basına sızdırıyorlar ilk önce bakalım tepki ne diye.Yeter artık,Türk futbolunun içine ettin şerefsiz MAL i.
 
Cevap: Yeni Play Off Sistemi GeliyorTFF baskani istifa etmeden son icraati herhalde.

Derbiler guclu olan sampiyon olur o zaman ilk dorte biz-fb-becek-ts olursa

Cok sacma
 
Cevap: Yeni Play Off Sistemi GeliyorEmek Ege: Soru üzerine play off'tan kasıt şu, Şampiyonluk ve Avrupaya gidecek takımlar arasında puan eşitliği olursa iki takım kendi arasında maçlar yapacak.

Emek böyle söyledi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt