Yeni Portal Sistemi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Portal Sistemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba değerli GSCimbom üyeleri,

Forum sistemimizi yenilerken sadece forum yazılımımızı değiştirmekle kalmadık Portal sistemimizide değiştirdik.Yeni portalımız forum ile %100 entegreli ve foto galeri sistemine uygun bir hale getirildi.Böylece foruma açmış olduğumuz bir konu aslında portala eklediğimiz bir haber,bir makale olacak.Böylece daha gelişmiş bir haber imkanı sunacak bizlere. Ayrıca gelişmiş manşet sistemlerine de sahip .Böylece sosyal anlamda daha kullanışlı ve pratik bir sistem oldu.Anasayfaya tıklayarak portala ulaşabilirsiniz.Hepimize hayırlı olsun :)

Ekran Alıntısı.PNG

Malesef çok yavaşlıyor ara sıra forum.

Hani eyvallah çok uğraşıyorsunuz... Direk para da girmiyor üyelerden anlıyorum...ellerineze sağlık.

Lakin, yıl 2018 de bu tür problemler olmamalı... Sonra millet niye Twitter vs dolaşıyor diye kizmamak lazım. Stabil bir alt yapı var sonuçta.

Ayrıca Andorid App çok kötü işliyor...Crash var, Medya ekleme olmuyor çoğu zaman..vs Buna lütfen bir çözüm bulalım. Yoksa, illaki Tapa kullanmak lazım.

Not/Edit: Cache/Cookies silme işe yarıyor bazen. Şimdi forum daha hızlı. Yoğun zamanlar da ama banko yavaşlıyor.

Son düzenleme:
Malesef çok yavaşlıyor ara sıra forum.

Hani eyvallah çok uğraşıyorsunuz... Direk para da girmiyor üyelerden anlıyorum...ellerineze sağlık.

Lakin, yıl 2018 de bu tür problemler olmamalı... Sonra millet niye Twitter vs dolaşıyor diye kizmamak lazım. Stabil bir alt yapı var sonuçta.

Ayrıca Andorid App çok kötü işliyor...Crash var, Medya ekleme olmuyor çoğu zaman..vs Buna lütfen bir çözüm bulalım. Yoksa, illaki Tapa kullanmak lazım.

Not: Cache/Cookies silme işe yarıyor bazen

Screenshot_1.png

Ben belki 10 defa post attım gidip bir hesap açın buradan da iban numarası paylaşın diye...Gerekliyse bağışlar gizli tutulsun zira aklıma başka bir çekince gelmiyor zira marttan beri forumdayım ama şu anki hal berbat...Sürekli problem var...İçine ettiniz yeni formata geçerek...Biçim biçim diye o biçim olduk içerik giremiyoruz hürmetler...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hepimiz bir 2-3 AVRO atsak işi çözeriz :D
Lakin "MK" parayı indire gandi yapacak diye korkuyorum

Tam hızlandı diyecektim, yine yavaşlamaya başladı. Anlamadım gitti. Sanki eski sistem daha stabil di gibi.
İşbu postu bile yarım saatte attım...Tadı yok...Hep derim değişiklik hayırlara vesile olmaz diye...

Ben belki 10 defa post attım gidip bir hesap açın buradan da iban numarası paylaşın diye...Gerekliyse bağışlar gizli tutulsun zira aklıma başka bir çekince gelmiyor zira marttan beri forumdayım ama şu anki hal berbat...Sürekli problem var...İçine ettiniz yeni formata geçerek...Biçim biçim diye o biçim olduk içerik giremiyoruz misakoryim hürmetler...

Kacit denk geliyorum buna, bu ne?

Uydurdugun hayali bir kelime mi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt