Yeni Sezon Forma Tanıtımı Yapıldı


c56868e2532a47e294fa208a81af2c11.jpeg

Galatasaray'ın 29 Mayıs 2017 Pazartesi günü Alanyaspor maçıyla birlikte giyeceği parçalı formanın tanıtımı Teknik Direktörümüz Igor Tudor, futbolcularımız Eren Derdiyok, Ahmet Çalık, Fernando Muslera, Wesley Sneijder, Bruma, Garry Rodrigues, Semih Kaya ve Galatasaray Spor Kulübü Ticaret Direktörü ve Mağazacılık AŞ Genel Müdürü Ali Öğüdücü’nün katılımıyla Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Medya Merkezi'nde gerçekleşti.

Galatasaray Spor Kulübü Ticaret Direktörü ve Mağazacılık AŞ Genel Müdürü Ali Öğüdücü, "Lig bitmeden 2017-2018 formasını tanıtıyoruz. Çok değerli; gündelik başarıların ötesinde 1905'ten bu yana var olan kulübümüzün bu forması geçmişten gelen başarıları gösteriyor. Arma da bu formanın büyüklüğünü taşıyor. Ayrıca halen de ilk ve tek 4 yıldızlı forma özelliği taşıyor. Büyük Galatasaray taraftarından büyük destek bekliyor, takımımızın bu formayla büyük başarılara imza atacağına inanıyoruz. Her şeyi konuşabilirsiniz ama birlik ve beraberlik zamanı "Önce Arma" diyoruz" şeklinde konuştu.

Öğüdücü'nün ardından forma tanıtımı "Önce Arma" sloganı çerçevesinde hazırlanan kısa filmin izlenmesiyle devam ederken Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor yeni sezon forması ve kısa film hakkında değerlendirmede bulundu.

Hırvat teknik adam "Formamız çok güzel. En önemlisi de armamız. Biz de göstereceğimiz performansla o armayı onurlandıracağız. Bu mükemmel tarihi taçlandıracağız. Kazanılmış başarılar ortada, onlara yenilerini ekleyeceğiz, yapacaklarımızla bunları taçlandıracağız. Kötü zamanlar olabilir ama bizim gibi üst düzey camialar bu günleri atlatıp eski günlere döner" dedi.

galatasaray.org
 
Dursunla her yrrimizden çapsızlık akıtor hadi formayı yapamadınız bari düzgün bi kesim yapsaydınız hepsi 60lık amcalara dönmüş
 
Rezalet, skandal daha ne isterseniz denilebilir.

2010 yaz dönemi Adnan Polat'ın pembe formayı tanıttığı günlerin kopyası.

Arada tek fark var, bu Dursun cidden linç edilecek, öyle alkışla fln gitmeyecek.
 
89366c62758e4824ba784f430dd506f0.jpeg


Galatasaray ve Nike, kulübün geçmişinden güç alan ve geleceğe yön verecek 2017-2018 sezonu iç saha formasını tanıttı.

Nike, Galatasaray’ın klasik parçalı forma tasarımıyla modern ve sofistike detayların buluştuğu yeni iç saha formasını tanıttı. Ön bölümünde sağda sarı, solda kırmızı rengin kullanıldığı geleneksel parçalı tasarıma sahip 2017 – 2018 sezonu iç saha formasında modern V yaka kullanılıyor.

Tasarımdaki göğüs bandı, formaya modern bir görünüm katan çarpıcı diyagonal şekillerle bir araya geliyor. Bu birliktelik, Avrupa’daki en başarılı Türk takımının mirasını ve zengin tarihini kutlarken Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan İstanbul’un kültürel kesişmelerini temsil ediyor.

Kit, oyuncu hareket ettiğinde uzayan tasarıma sahip turuncu şeritin bulunduğu kırmızı şort ve üzerinde çizgisel grafik bulunan kırmızı çoraplarla tamamlanıyor. 2017-2018 iç saha kiti ilk kez Galatasaray’ın 29 Mayıs tarihinde Alanyaspor’a karşı oynayacağı maçta giyilecek. Parçalı forma 24 Mayıs’tan itibaren GSStore ile gsstore.org’ta satışa sunulacak.

Nike Dri-FIT Teknolojisi
Nike Dri-FIT teknolojisi, teri formanın dış kısmına doğru çeker ve burada hızlı bir şekilde buharlaştırır. Bu da sporcuların daha serin, kuru ve rahat bir şekilde en iyi performanslarını göstermelerini sağlıyor.

Kit üzerinde en çok ihtiyaç duyulan bölgelere yerleştirilen lazer kesim havalandırma delikleri ve örgüler hava akışını artırıp oyuncunun vücut sıcaklığını düzenleyerek performansı artırmak üzere tasarlanmıştır. Formanın ön ve arka kısmı tamamen kaplayan örgü kumaştan yapılmış ve bu da hava akışını artırırken daha fazla harekete olanak tanıyor.

Sürdürülebilirlik Taahhüdü
Eşsiz performans ve daha az çevresel etki sağlayan geri dönüştürülmüş polyester kullanımıyla Nike, futbol kitleri için sürdürülebilir yeniliği ön plana çıkarıyor. Kitin tişört ve şortları, geri dönüşümlü plastik şişelerin eritilmesiyle elde edilen iplikten hazırlanan geri dönüştürülmüş polyester kumaştan yapılmıştır.

Nike 2010 yılından beri üç milyardan fazla plastik şişeyi atık sahalarından toplayarak geri dönüştürülmüş polyester haline getirmiştir ve bu miktar 5 bin 200 futbol sahasını kaplamaya yetecek kadar fazladır.
 
İsterseniz dünyanın en iyi forma tasarımını yapın, yine almayacaktım. Eminim benim gibi düşünen milyonlarca insan vardır. Bence formanın tasarımından çok temsil ettiği takımın durumu forma satışında en büyük etkendir, kimse gidipte bu yönetim ve takım için forma almaz. Alan da çok açık ve net olarak gerizekalıdır.
 
2013-2014 sezonundaki parçalı gibi slim fit olsa ve armanın olduğu kısımdaki o saçma sapan color reverse mevzusu olmasa güzel bir forma tasarımı olabilirdi lakin bu haliyle kusmuk gibi olmuş.
 
İsterseniz dünyanın en iyi forma tasarımını yapın, yine almayacaktım. Eminim benim gibi düşünen milyonlarca insan vardır. Bence formanın tasarımından çok temsil ettiği takımın durumu forma satışında en büyük etkendir, kimse gidipte bu yönetim ve takım için forma almaz. Alan da çok açık ve net olarak gerizekalıdır.

Doğru ama bu takım bu forma ile CL alsa yine de almam. İğrenç ötesi.
 
Üst Alt