Yeni Sezon Forma Tanıtımı Yapıldı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Sezon Forma Tanıtımı Yapıldı

Bu ne lan böyle olağan şüpheliler gibi?

8a2cdd6d7652dc83f3537794ef30d995.png

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
augenzeugeb.jpg

Hangi yüzle
Hangi başarıyla
Taraftardan forma almasını isteyecekler?

Degil forma çorap bile almam dursun gidene kadar

DURSUN İSTİFA!

Ilk 3 senedeki forma cok iyi. 12/13 ve 13/14 favorim bilhassa da 13/14.

14/15 eh iste. Ondan sonra cikanlar cok kötü. Bu seneki forma ile de kötülügün dibini bulduk.

DAl1G_4XgAIYpXV.jpg

Forma bence güzel. Ana şablonu, yani parçalı dizaynı koruyarak böyle ufak detayların katılması hem mantıklı, hem de mantıktan bağımsız kişisel olarak ben beğeniyorum.

Her sene 13/14 parçalısından çıksa taraftar bende aynısı var zaten neden yeni forma alayım ki der ve almaz, kulüp de formadan gelir elde edemez. Her forma "Ben sadece X sezonuna aitim" demeli. Ama dediğim gibi parçalı tasarım bozulmamalı. Mesela bildiğiniz üzere bu seneki forma şuydu:

resized_dd711-b55a8581cnmzkhwyaer4kz.jpg

Kırmızı tarafın içinde ince sarı şeritler, sarı tarafın içinde ince kırmızı şeritler var. Ama bütün olarak baktığınızda yine parçalı tasarımını bozmuyor.

14/15 sezonu gibi olmayacak şekilde yapılan değişikliklere ve yeniliklere açığım.

Sonuca gelirsek de, bu formayı ne kadar beğenmiş olsam da kulüp beni memnun edecek hamleler yapmadığı sürece kulübe tek kuruş para kazandırmam. Dolaylı yoldan sevmediğim futbolcu bozuntularına da.

Formayı giyecek kaliteli adam alabilecekler mi bunlar ? elitiz felan diye açıklama yapıyorlar alacakları adamlar leş.

okadarda abartmayın. canlı görmek lazım tamam süper değil ama fenada değil. hatta değişiklik olmuş ben beğendim diyebilirim.

forma resimde güzel duruyor ama oyuncuların üzrrinde görünce beğenmedim. bol kesim olduğu için öyle geldi sanırım ama renklerde redimdeki gibi görünmüyor

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt