Yeni Sezon Formaları Sızdı 2018/2019

Ahmet Yamanlı

Parçalı Üye
Berbat.Kim tasarladiysa bogazdaki kopruler ona girsin

Onur Kosar

Tecrübeli Üye
hala bu forma yüzünden sinirliyim

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hekim Aslan

Aslan Üye
madem boğaz temalı olacaktı dikey değilde yatay tasarlasaydınız, renkleri de sarı kırmızı diye ayırsaydınız. Bu hali resmen rezalet.

Tanju Karayel

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Futbolcu üzerinde görmeyi bırak Barbara giyse bile yine çok kötü gözükür.

Uzun zamandır gördüğüm en kötü forma, hatta en kötü formalar sıralamasında kafaya bile oynar.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tanju Karayel

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri

Alp Memduh Kalyoncu

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Boğaz teması çok kötü uygulanmış ama diğer takımlara yapılan şehir temalı tasarımlar da bizimki kadar olmasa da kötü. Gözü aşırı yoran detaylar bunlar, gerçekten kötü bir fikir. Bizimki ekstrem kötü. Üçte iki yapmış bu sene Nike, fena değil.

Hekim Aslan

Aslan Üye
Boğaz teması çok kötü uygulanmış ama diğer takımlara yapılan şehir temalı tasarımlar da bizimki kadar olmasa da kötü. Gözü aşırı yoran detaylar bunlar, gerçekten kötü bir fikir. Bizimki ekstrem kötü. Üçte iki yapmış bu sene Nike, fena değil.
bence şehir teması güzel ancak bizim için olan tasarım rezalet.

Alp Memduh Kalyoncu

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
bence şehir teması güzel ancak bizim için olan tasarım rezalet.
Zevk meselesi ancak bir tasarımcı olarak söylüyorum teorik olarak güzel görünse de uygulamada olumlu sonuç vermesi zor. Reklamlar, arma ve logoların olduğu bir formanın üstüne şehir fotoğrafı basmak, istediğin kadar opaklık kıssan da gözü yorar. Burada daha evvel de yazdım, trend sadelik son yıllarda. Forma seni tek bir detayla vurabilmeli detaya boğmaktansa.

Hekim Aslan

Aslan Üye
Zevk meselesi ancak bir tasarımcı olarak söylüyorum teorik olarak güzel görünse de uygulamada olumlu sonuç vermesi zor. Reklamlar, arma ve logoların olduğu bir formanın üstüne şehir fotoğrafı basmak, istediğin kadar opaklık kıssan da gözü yorar. Burada daha evvel de yazdım, trend sadelik son yıllarda. Forma seni tek bir detayla vurabilmeli detaya boğmaktansa.
işine karışmak istemem renktaşım yaratıcılık işi büyük saygı duyuyorum. Dediğin gibi zevk meselesi ama bence tothenam forması çok güzel olmuş, sadece formanın üst kısmı desenli olduğu için aşırı göz yormuyor gibi. Sadeliğin moda olması güzel keşke bizim içinde sade turuncu,kırmızı veya sarı forma yapsalar.

Üst Alt