Yeni Sezon Formaları Sızdı 2018/2019 - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Sezon Formaları Sızdı 2018/2019

madem boğaz temalı olacaktı dikey değilde yatay tasarlasaydınız, renkleri de sarı kırmızı diye ayırsaydınız. Bu hali resmen rezalet.

Boğaz teması çok kötü uygulanmış ama diğer takımlara yapılan şehir temalı tasarımlar da bizimki kadar olmasa da kötü. Gözü aşırı yoran detaylar bunlar, gerçekten kötü bir fikir. Bizimki ekstrem kötü. Üçte iki yapmış bu sene Nike, fena değil.

bence şehir teması güzel ancak bizim için olan tasarım rezalet.
Zevk meselesi ancak bir tasarımcı olarak söylüyorum teorik olarak güzel görünse de uygulamada olumlu sonuç vermesi zor. Reklamlar, arma ve logoların olduğu bir formanın üstüne şehir fotoğrafı basmak, istediğin kadar opaklık kıssan da gözü yorar. Burada daha evvel de yazdım, trend sadelik son yıllarda. Forma seni tek bir detayla vurabilmeli detaya boğmaktansa.

Zevk meselesi ancak bir tasarımcı olarak söylüyorum teorik olarak güzel görünse de uygulamada olumlu sonuç vermesi zor. Reklamlar, arma ve logoların olduğu bir formanın üstüne şehir fotoğrafı basmak, istediğin kadar opaklık kıssan da gözü yorar. Burada daha evvel de yazdım, trend sadelik son yıllarda. Forma seni tek bir detayla vurabilmeli detaya boğmaktansa.
işine karışmak istemem renktaşım yaratıcılık işi büyük saygı duyuyorum. Dediğin gibi zevk meselesi ama bence tothenam forması çok güzel olmuş, sadece formanın üst kısmı desenli olduğu için aşırı göz yormuyor gibi. Sadeliğin moda olması güzel keşke bizim içinde sade turuncu,kırmızı veya sarı forma yapsalar.

Üst Alt