2021/2022 Sezonu Formaları Sızdı - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Telefon sahtekarlarınca kazıklandım:(:red:..

Sonu ...0405 ile biten bir numaradan, güya Galatasaray kulübü adına aradılar, Terim ve futbolcuların ıslak imzası bulunan parçalı forma göndereceklerdi. Daha önce aynı şekilde birkaç kez alışveriş yapmıştım, adresimi net söyledikleri için şüphelenmek aklıma gelmedi. Kargo paketinden uyduruk bir forma çıktı, imza yok, isim baskısı yok, hediye tişört yok...

Neyse de şimdi baktım, benim 'uyduruk' dediğim formanın, burada paylaşılan fotolardaki parçalı ile tüm detayları birebir aynısı. İyi çakma yapmışlar anlaşılan.

Eğer orjinali de böyle ise bugüne kadar gördüğüm en çirkin parçalı formalardan birisi olmuş. Görmeden almamanızı tavsiye ederim...

Giyip çektiğim fotoğrafı paylaşmak istedim ama beceremedim:red:. Özellikle yaka kısmı, siyah detayın iğretiliği dışında model olarak da çok çirkin duruyor. Ben en çok klasik V yakayı yakıştırırım parçalımıza. Özetle tam bir hayal kırıklığı...

Gecen sezonda da canli olarak daha güzel duruyordu formalar. Bu resimler renk konusunda falan bayagi yaniltici olabiliyor.

Ek olarak Nike da en az iki forma cesidi oluyor, birisi "vapor match" yani futbolcularin birebir giydigi digeri de "stadium" yani taraftarlar icin üretilen ve daha ucuz olan forma. Ilaveten ücüncü bir cesit de vardi gecen sezon diye hatirliyorum.

Gecen sezonki formalarin renk farklarina vs bakin.

Bu Vapor Match:

2018-19-galatasaray-sk-vapor-match-home-herren-fussballtrikot-c5M1Nj.jpg

Bu da taraftar versiyonu "match" formasi.

2018-19-galatasaray-sk-stadium-home-herren-fussballtrikot-dvtk1d.jpg

Üst Alt