Yeni Sezon Formaları Sızdı 2019/2020

Mustafa Canaslan

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
İnternet sahtekarları, hani çakma parçalı çakmışlardı bana!:red:...Orjinalinin de pek farkını görmedim; dokununca çok kalitesiz bir his veriyor. Yaka kısmındaki siyah detay başlı başına iğrençlik zaten...Gri forma almaya karar verdim...

Attila Arslan

10 Numara!
İnternet sahtekarları, hani çakma parçalı çakmışlardı bana!:red:...Orjinalinin de pek farkını görmedim; dokununca çok kalitesiz bir his veriyor. Yaka kısmındaki siyah detay başlı başına iğrençlik zaten...Gri forma almaya karar verdim...
Sen o konuyu bir daha arastir renktas. Ben sari antrenman tisörtlerini getirttim Nike'dan olaganüstü kaliteli kadayif gibi mali var. Elinde dagiliyor böyle.

Antrenman tisörtleri bu kadar kaliteliyse formalar en az o kadar kaliteli olmalidir.

Mustafa Canaslan

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Daha araştırması mı kaldı; elime alıp inceledim diyorum orjinal parçalı formayı?..Ben beğenmedim, beğenen de beğensin, ne diyeyim başka?..
@Attila Arslan

Attila Arslan

10 Numara!
Daha araştırması mı kaldı; elime alıp inceledim diyorum orjinal parçalı formayı?..Ben beğenmedim, beğenen de beğensin, ne diyeyim başka?..
@Attila Arslan
Onu bilemem, siyah formayi da getirttim kumasi son derece kaliteli.

Formalari stil olarak zaten hic begenmedim. Onu diyorsan ayri.

Mustafa Canaslan

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Tasarım konusunda Puma>Adidas>Nike
Adidas kumaş kalitesi ve işçilik konusunda berbat. Kulüp ürünlerinde olsun, normal ürünlerinde olsun, başka markalarda hiç rastlamadığım defolar denk geldi. İlk yıkamaya kalmadan rengi solan, itinayla yıkanmasına rağmen bir tarafı çekip, diğer tarafı sünen tişörtlerinden, zamanında ASY Store dan aldığım, baskısı atan güya 'orjinal' maç formasına kadar...Adidas yerine yine de Nike' ı tercih ederim. Tasarım konusuna biraz daha dikkat etmeliler bence de...

Günay Sadık

Galatasaray Bulgaria
Tecrübeli Üye
Forma şu şekilde olsaydı çok daha iyi olurdu

1564060966278.png

Oktay Çelik

Kırmızı Üye
Adidasta bu sene içine etti. En güzel formaları bence Macron tasarlıyor. Geçen sene de gözüme çarpıyordu, Nike ve Adidasın bu yeni sezon performanslarından sonra benim nazarımda Macron 1 numaraya yerleşti. Kimdir nedir nasıl bir anda böyle üst seviyeye çıktılar anlamadım. Geçen seneye kadar isimlerini duymamıştım.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kemal Özbaş

10 Numara!
1999-2000 yılındaki çubuklu formanın moder halini yapsınlar

Mustafa Gokcen

Sarı Üye
Adidasta bu sene içine etti. En güzel formaları bence Macron tasarlıyor. Geçen sene de gözüme çarpıyordu, Nike ve Adidasın bu yeni sezon performanslarından sonra benim nazarımda Macron 1 numaraya yerleşti. Kimdir nedir nasıl bir anda böyle üst seviyeye çıktılar anlamadım. Geçen seneye kadar isimlerini duymamıştım.

Eskiymis Macron baya 1971den beri Italyan ama dogru yeni yeni isimleri duyulmaya basladi. Bende onlarin designlarini cok begeniyorum acikcasi.

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi

Pek taninmamis olmalarinin nedeni daha yeni yeni (son 5-10 yil falan) Avrupa pazarina girmelerinden kaynaklaniyor, yanilmiyorsam 2010'lu yillara kadar daha cok Italya da yer aliyorlardi zaten Italyan bir marka.

Gecen okumustum bu sezondan itibaren UEFA ile sözlesme imzalamislar, UEFA müsabakalarinin tamaminda hakemlerin formalarini Macron sunacakmis, ondan önce Adidas üstlenmisti bu görevi.

Kaan Toprak

Onursal Üye
Onursal Üye
Web sitesi
www.gscimbom.com
Esvaphane'de Fenerbahçe'nin yeni sezon formalarıyla ilgili güzel bir yazı var.

Formaların tamamı katalogdan...

Yine bizim halimiz iyi diye düşünüyorum.

Günay Sadık

Galatasaray Bulgaria
Tecrübeli Üye
Man City tasarimi olmus mu ?
1564062804895.png

Üst Alt