2021/2022 Sezonu Formaları Sızdı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Nayk'ı sevmiyorum ahbap

Yapma yaw Adidas katalogdan yapiyor Nike elit yapiyor ABD'de falan bizim okulun orada Nike magazalarinda Galatasaray formasi oluyor cok gururlandirici bir sey

Ic sahada parcalidan genel anlamda sasmiyorlar sikinti bizde beyaz sort giymiyoruz, beyaz sort hem geleneklerimize uygun hem de daha sik duruyor

Dis saha formalari ise sade guzel tasarimlar. Bu seneki bogaz formasi biraz leshti ama olacak o kadar

Yapma yaw Adidas katalogdan yapiyor Nike elit yapiyor ABD'de falan bizim okulun orada Nike magazalarinda Galatasaray formasi oluyor cok gururlandirici bir sey

Ic sahada parcalidan genel anlamda sasmiyorlar sikinti bizde beyaz sort giymiyoruz, beyaz sort hem geleneklerimize uygun hem de daha sik duruyor

Dis saha formalari ise sade guzel tasarimlar. Bu seneki bogaz formasi biraz leshti ama olacak o kadar

Seninle ortak paydada bulusamayacagiz gibi.Parcalida sort olarak kirmiziyi seviyorum.

Bu seneki parcali iyi ona katiliyorum.

Seninle ortak paydada bulusamayacagiz gibi.Parcalida sort olarak kirmiziyi seviyorum.

Bu seneki parcali iyi ona katiliyorum.

En iyi parcalimiz (tam parcaliya en yakin olan) ve dogru kombini. Ne kadar asil duruyor baksana. Kirmizi sort cok goz yoruyor boguyor formayi.

DAxoDzOXUAAoOmo.jpg

Bu da gercek kralin gercek kombini, coraptaki sari detaya dikkatini cekerim

IMG-20120411-00510.jpg

Siyah detay taraftari degilim ama kirmiziya bogulmaktan iyidir

Taze bir sey olur en azindan siyah sort ve konc ile

Yalniz su garip V-benzeri yakalardan kurtulsak artik be

Üst Alt