2021/2022 Sezonu Formaları Sızdı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adidas ile anlasmalari lazimdir bunun icin muhtemelen telif haklari yüzünden.

Gecen sene mi ondan önceki sene mi ne store da tarihimizin önemli formalarini "retro formalar" altinda yeniden satisa sunmuslardi. Fikir güzeldi ama uygulamayi pek begenmemistim ben. Bu vardi mesela.

8699176986793_1_org_zoom.jpg

Olabilir haklısın o konuda bilgim yok.
Retro olarak bir tek Metin Oktay forması / tişörtü güzel, diğerleri pek şık değil, bu da olmamış mesela. Hiç albenisi yok maalesef.

Olabilir haklısın o konuda bilgim yok.
Retro olarak bir tek Metin Oktay forması / tişörtü güzel, diğerleri pek şık değil, bu da olmamış mesela. Hiç albenisi yok maalesef.

Aynen bence de bir tek Metin Oktay formasi güzel. Onun tshirt'ü vardi bende, gecen yaz bir de forma versiyonunu aldim sanirim bu bahsettigim retro formalar serisinde yer aliyordu.

Net kücümsendi o zamanlar kesinlikle. Huawei dünya markasina dönüstü kisa sürede, Ünal baskanim isini bilir.

Dunya markasina donusup donusmemesinin onemi yok bence. Muhim olan alinan para.

Isterse Falim sakiz sponsor olsun daha cok para verdikten sonra onemi yok

Turk Telekom 9.5m dolar veriyordu yari yariya dusunce hakli olarak elestirilmisti ama Dursun Ozbek iyice icine etti

Dunya markasina donusup donusmemesinin onemi yok bence. Muhim olan alinan para.

Isterse Falim sakiz sponsor olsun daha cok para verdikten sonra onemi yok

Turk Telekom 9.5m dolar veriyordu yari yariya dusunce hakli olarak elestirilmisti ama Dursun Ozbek iyice icine etti

Yok ya o kadar almiyorduk TT den.

Stad isim hakki ve forma sponsorlugu icin toplamda 110 Milyon Dolar mi ne almistik. Yanlis hatirlamiyorsam stad ismi icin 10 yilligina 80 Milyon vermislerdi, geri kalani da forma sponsorlugu icin. 6 yil (2009-2015) icin yillik 5 Milyon Dolar ediyor iste düz hesap.

Yok ya o kadar almiyorduk TT den.

Stad isim hakki ve forma sponsorlugu icin toplamda 110 Milyon Dolar mi ne almistik. Yanlis hatirlamiyorsam stad ismi icin 10 yilligina 80 Milyon vermislerdi, geri kalani da forma sponsorlugu icin. 6 yil (2009-2015) icin yillik 5 Milyon Dolar ediyor iste düz hesap.

Yanlis hatirliyorsun 100m sadece stad icin vermislerdi 10 yillik

Zaten forma sponsorlugu sadece bizle degil Fener'le de yapiliyordu ayri bir anlasmaydi

Gogus ve kol icin 9.5m

elit falan değiliz. nike katalog forması basıp yolluyor bize

edit: parçalı çok güzel ama

Ekli dosyalar

• T2-1.jpg
    T2-1.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 69
  • T9.jpg
    T9.jpg
    66.9 KB · Görüntüleme: 69
  • T19.jpg
    T19.jpg
    65.8 KB · Görüntüleme: 70
elit falan değiliz. nike katalog forması basıp yolluyor bize

edit: parçalı çok güzel ama
Renktosh bizim armamız formada ''monochrome'' olarak değişmeyeceği için 3. forma böyle malesef.

Nike yıllardır 3. formayı barca, inter, psgnin kalitesinde çıkartıyordu forma birebir aynıydı renk farklıydı sadece. Monochrome olayı bizim formada olmayacağı için kalite felan düşüyor mu anlamadım olayı bende.

Bu formadaki renkler daha güzel. Son senelerde turuncu bordoya döndü renkler. Özhan Canaydın zamanı bu renk tonları geçmişten dolayı sabitlenmişti sanırım ondan sonra hep koyu tonlarda çıkmaya başladı. Rengimiz sarı kırmızı tonları değişebilir bence.

ilk kurulduğunda da kırmızısı vişne çürüğü, sarısı da turuncuya çalan tok bir sarı olarak kurulmuş. yani turuncu bordoya yakın renkler hakiki renklerimiz diyebiliriz

Alternatif forma olarak kırmızı tonları bence daha hoş. Bu mesela favorilerimden biridir:

Ekli dosyayı görüntüle 43508

Parçalı olmazsa olmaz, onda da yine favorim 12-13 sezonu:

Ekli dosyayı görüntüle 43512

Deplasman forması olarak bir tane de açık renk forma lazım. O da mesela 20. sene hatrına şuna benzer olsa tadından yenmez:

Ekli dosyayı görüntüle 43513

Tabi bu isteklerim fanteziden öteye gitmez. Günün sonunda yine parçalı iyi olsun da yeter diyeceğiz :D
drogbadaki forma efsane. hastasıydım o formanın

Tam parcaliya gittikce yaklasiyoruz

Kulupler Birliginin bugunku aciklamadaki Super Lig'i markalastirma vurgusu cok hostu

Dogru duzgun font ve forma sirti kurallari ile tam parcaliyi gorecegiz gibi geliyor yakinda

Iki sene icinde Nike'tan elit unutulmaz bir tam parcali ic saha formasi bekliyorum

Nike elit anlasmasi sonsuza kadar surmeli yoksa cok arariz bu guzel formalari

Yuvarlak yaka, on 4 arka 4 parca, on tarafta yaka ve kol ucu detayi parcali, fontlar ve sponsorlar beyaz, sortlar kesinlikle beyaz, coraplar kesinlikle kirmizi bir forma istiyoruz

Arkasina da 12'den kucuk bir sayi ile kaliteli bir futbolcu adi yazdirmak istiyoruz

Cok mu sey istiyoruz

Üst Alt