2021/2022 Sezonu Formaları Sızdı - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kırmızı ve siyah şortu yakıştıramıyorum bir türlü parçalıya.

Didier+Drogba+Galatasaray+vs+FC+Porto+Emirates+6KShi2SlMcOl.jpg

Attığın bu kombinin hastasıyım. 1 numaram.

Farklı renk forma şort kombinlerini seviyorum. Bunlar gibi

Parçalı formanın taraftar olanı kotü de maç forması güzel.

350 tl olur mac forması,taraftarda 200 olur.
Diğerleri leş diyebiliriz. Adam akıllı 2.formamız olmayacak mı bizim kaç senedir rezalet yav

Bu nedir ya Allah aşkına ne renk olduğu belli değil, kötü anıları cabası. Kimin fikri bu hayret ya
Islak kum rengi genel olarak bej renk paletlerine dahil bir renk dır.

İçerisinde belli belirsiz bir gri ve sütlü kahve etkisi barındıran ıslak kum rengi, ışığa ve yanında kullanılan başka renklere göre farklı algılanabilen nötr bir renk olarak öne çıkar.

Ayrıca ıslak kum rengi, hemen her tip dekorasyonu stili ve renk ile uyum sağlayabildiği için kelimenin tam anlamıyla “joker” bir rengi olarak tanımlanabilir.

Modası asla geçmeyecek ve her renkten dekorasyonu ile kusursuz bir uyum sağlayacak ıslak kum rengi sizin için risksiz tercih olabilir.

ecf24b03fe7daee652dad9133d3ad9d9.jpg

E
Islak kum rengi genel olarak bej renk paletlerine dahil bir renk dır.

İçerisinde belli belirsiz bir gri ve sütlü kahve etkisi barındıran ıslak kum rengi, ışığa ve yanında kullanılan başka renklere göre farklı algılanabilen nötr bir renk olarak öne çıkar.

Ayrıca ıslak kum rengi, hemen her tip dekorasyonu stili ve renk ile uyum sağlayabildiği için kelimenin tam anlamıyla “joker” bir rengi olarak tanımlanabilir.

Modası asla geçmeyecek ve her renkten dekorasyonu ile kusursuz bir uyum sağlayacak ıslak kum rengi sizin için risksiz tercih olabilir.

ecf24b03fe7daee652dad9133d3ad9d9.jpg
Güzel açıklama, hayırlı olsun ama sevmedim bu rengi formada.

Üst Alt