Yeni Sezon Formalarımız Tanıtıldı | Foto Galeri


f10a2376214_10151099196625421_1377955363_n%20(1).jpg
Galatasaray’ın 2012-2013 sezonunda giyeceği formalar TT Arena’da yapılan tören ile basına tanıtıldı… 
Cevap: Yeni Sezon Formalarımız Tanıtıldı | Foto Galerisiyah forma da çıksaydı keşke uğurlu geliyor 2006,2008,2011 de siyah formalar vardı şampiyonluklarımızda 2000 yılında da vardı
 
Cevap: Yeni Sezon Formalarımız Tanıtıldı | Foto Galeri119,00 TL nedir arkadaş. Bir forma hediye gelecek ama kırmızıdan bir tane de kendim alacağım. 119,00 nedir arkadaş ya. Lacoste tişört mü alıyoruz.
 
Cevap: Yeni Sezon Formalarımız Tanıtıldı | Foto GaleriFutbolcu formalari 119TL

Taraftar formalari 89TL

Polo shirtler 89TL

N98 ceketler 149TL
 
Cevap: Yeni Sezon Formalarımız Tanıtıldı | Foto Galeri119,00 TL nedir arkadaş. Bir forma hediye gelecek ama kırmızıdan bir tane de kendim alacağım. 119,00 nedir arkadaş ya. Lacoste tişört mü alıyoruz.Dur şimdi zengin Galatasaray taraftarı saldırır sana ve ''süpersonik zekalarıyla forma alma atkı al'' diye öneride bulunurlar.
 
Cevap: Yeni Sezon Formalarımız Tanıtıldı | Foto Galeriforma satıs rakamını da sayac seklinde siteye koysalarya ne guzel olurr feneri gecmek için gaza gelir taraftarr
 
Cevap: Yeni Sezon Formalarımız Tanıtıldı | Foto Galerigeçen seneki parçalı forma bu seneki formaya bin basar ne o öyle yakalı kötü bişi . Geçen seneki parçalı formaya Türk Bayrağı daha iyi olurdu . Aslında beyaz değilde siyah forma olsaydı daha güzel olurdu .
 
Cevap: Yeni Sezon Formalarımız Tanıtıldı | Foto Galerigeçen seneki parçalı forma bu seneki formaya bin basar ne o öyle yakalı kötü bişi . Geçen seneki parçalı formaya Türk Bayrağı daha iyi olurdu . Aslında beyaz değilde siyah forma olsaydı daha güzel olurdu .taraftar forması diye bişe var.onlar yakasız onlardan alırsın.olumsuz hava oluşturmayın.fıstık gibi formalar iştebu arada kırmızı formada t-bant lazer delik göremedim
 
Cevap: Yeni Sezon Formalarımız Tanıtıldı | Foto GaleriAçıkçası beyaz forma futbolcu üzerinde bir tık geri gitti, kırmızı ileri çıktı gibi. Hepsini çok beğendim. Parçalı ve kırmızı süper. Beyaz da gayet iyi.
 
Cevap: Yeni Sezon Formalarımız Tanıtıldı | Foto GaleriKirmizi formayi cok begendim. Alirsam , ondan alirim birtane.

Türk bayragi pek uymiyor bence. Farkli bi konumda eklenseydi keske, daha iyi olurdu, öyle yuvarlark ortaya koyarak, cok göze batiyor, Forma ile "bütünlesmiyor"...
 
Cevap: Yeni Sezon Formalarımız Tanıtıldı | Foto GaleriNurettin Kantarelli ‏@NKantarelliParcalida bayrak yeri: bu forma yakali oldugu icin onde pat var. Bu nedenle buraya bayrak konamiyor, onun icin yeri sagda swoosh ustunde.

gerçekten türk bayrağı kötü durmuş.fakat nike ortada olsa bayraklar sağda olsa daha iyi olurdu..mesela bjk nin şikecilerinki adidas arması ortada oluyor.
 
Üst Alt