Yeni Sezon Formalarımız Tanıtıldı | Foto Galeri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Sezon Formalarımız Tanıtıldı | Foto Galeri

f10a2376214_10151099196625421_1377955363_n%20(1).jpg

Galatasaray’ın 2012-2013 sezonunda giyeceği formalar TT Arena’da yapılan tören ile basına tanıtıldı…

Cevap: Yeni Sezon Formalarımız Tanıtıldı | Foto Galeri

siyah forma da çıksaydı keşke uğurlu geliyor 2006,2008,2011 de siyah formalar vardı şampiyonluklarımızda 2000 yılında da vardı

119,00 TL nedir arkadaş. Bir forma hediye gelecek ama kırmızıdan bir tane de kendim alacağım. 119,00 nedir arkadaş ya. Lacoste tişört mü alıyoruz.

Futbolcu formalari 119TL

Taraftar formalari 89TL

Polo shirtler 89TL

N98 ceketler 149TL

119,00 TL nedir arkadaş. Bir forma hediye gelecek ama kırmızıdan bir tane de kendim alacağım. 119,00 nedir arkadaş ya. Lacoste tişört mü alıyoruz.

Dur şimdi zengin Galatasaray taraftarı saldırır sana ve ''süpersonik zekalarıyla forma alma atkı al'' diye öneride bulunurlar.

forma satıs rakamını da sayac seklinde siteye koysalarya ne guzel olurr feneri gecmek için gaza gelir taraftarr

geçen seneki parçalı forma bu seneki formaya bin basar ne o öyle yakalı kötü bişi . Geçen seneki parçalı formaya Türk Bayrağı daha iyi olurdu . Aslında beyaz değilde siyah forma olsaydı daha güzel olurdu .

geçen seneki parçalı forma bu seneki formaya bin basar ne o öyle yakalı kötü bişi . Geçen seneki parçalı formaya Türk Bayrağı daha iyi olurdu . Aslında beyaz değilde siyah forma olsaydı daha güzel olurdu .

taraftar forması diye bişe var.onlar yakasız onlardan alırsın.olumsuz hava oluşturmayın.fıstık gibi formalar işte

bu arada kırmızı formada t-bant lazer delik göremedim

Açıkçası beyaz forma futbolcu üzerinde bir tık geri gitti, kırmızı ileri çıktı gibi. Hepsini çok beğendim. Parçalı ve kırmızı süper. Beyaz da gayet iyi.

Kirmizi formayi cok begendim. Alirsam , ondan alirim birtane.

Türk bayragi pek uymiyor bence. Farkli bi konumda eklenseydi keske, daha iyi olurdu, öyle yuvarlark ortaya koyarak, cok göze batiyor, Forma ile "bütünlesmiyor"...

Nurettin Kantarelli ‏@NKantarelli

Parcalida bayrak yeri: bu forma yakali oldugu icin onde pat var. Bu nedenle buraya bayrak konamiyor, onun icin yeri sagda swoosh ustunde.

gerçekten türk bayrağı kötü durmuş.

fakat nike ortada olsa bayraklar sağda olsa daha iyi olurdu..

mesela bjk nin şikecilerinki adidas arması ortada oluyor.

Üst Alt