Yeni Sezon Milli Takım Formaları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Sezon Milli Takım Formaları

Tarihe, sembollere düşman cahil hatta art niyetli bir güruh tarafından yine saçma sapan üretilmiş bir forma ile karşı karşıyayız.

Münasip yerinize sokun o formaları.

Bu fiyatlar kepazelik.Sanki kaç kişi alıyorda 300 lira yapıyorsunuz lan oha be.

formaa_16_9_1521543704.jpg

İçinde göz de olsa tam olurdu. Soner Yalçın yazı bile yazazrdı üstüne :)

Nike yaptığı her formada anlamsız Amerikan (olmayan) estetiğini dayatıyor. Sadece milli takımla alakalı değil. Kulüplere de aynı haltı yapıyor. Yoksa örümcek adam fikri de anlamsızdı.

Dayattı diye kabul etmek zorunda olmamalıyız. Sembollere önem veren biri olarak fazlasıyla rahatsızım.

Dayattı diye kabul etmek zorunda olmamalıyız. Sembollere önem veren biri olarak fazlasıyla rahatsızım.

Kabul etmeme durumumuzu bilmiyorum ama en azından sözleşmeler imzalanırken bu konu garanti altına alınabilir. Bizim formamız, rengimiz, sembollerimiz bunlardır diye. Ama şu an federasyonu yönetenlerin bunu düşünmesi mümkün değil. Hoş onlardan önce de böyleydi o da ayrı mesele. 25-30 senedir saçma sapan değişik formalar giyiyoruz benim hatırladığım. Öncesini bilmiyorum. Artık güzel bir federasyon arması ve forma tasarımı şart.

deplasman orta şerit beyaz olsaydı daha güzel olurdu sanki ama home efsane, klasikleşmeli bu artık, Milli Takım forması budur işte.

Üst Alt