Yeni Sezonda İlk Antreman Taraftara Açık


Yeni Sezonun İlk Antrenmanı Taraftara AçıkGalatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, 2009 - 2010 futbol sezonu hazırlıklarına 22 Haziran 2009 Pazartesi günü saat 10:30'da basın ve taraftara açık yapılacak antrenmanla başlıyacaktır.Galatasaray'ın antrenman programı ve yurtdışı hazırlık kampı ise önümüzdeki günlerde açıklanacaktır.Galatasaray Futbol A.Ş.(Konunun yeri yanlışsa affola) 
Cevap: Yeni Sezonda İlk Antreman Taraftara AçıkMynet'teki haberde Lincoln , Nonda , Baros , Linderoth bugün İstanbul'da olacak diye yazılmış.
 
Cevap: Yeni Sezonda İlk Antreman Taraftara AçıkYarın idmana gelecek olan var mı ? ...Rijkaard Neskeens Pujol ...Bağırırız biraz ya :)
 
Cevap: Yeni Sezonda İlk Antreman Taraftara Açıkbu metrobüs olayı çok iyi oldu..normalde 2 saatte gidiyoduk floryaya şimdi yarım saat :D
 
Cevap: Yeni Sezonda İlk Antreman Taraftara AçıkŞu anda antrenmana katılacak durumda olan çok fazla futbolcu olduğunu sanmıyorum. Geçen seneki gibi genç ağırlıklı bir kadroyla yapılır herhalde ilk antrenman?
 
Cevap: Yeni Sezonda İlk Antreman Taraftara AçıkYarınki idmana gidemeyeceğim ama sonrakini büyük ihtimalle kaçırmam... :)
 
Cevap: Yeni Sezonda İlk Antreman Taraftara Açık2747__185ilk-antrenman.jpg
 
Cevap: Yeni Sezonda İlk Antreman Taraftara Açıkdesenize yarin ana baba gunu floryada :D bu gidisle yakinda antrenmanlar samiyene tasinir :D antrenman izleme 2 ytl ;) :p
 
Üst Alt