Yeni Sistemde İlk 11 Nasıl Olmalı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Sistemde İlk 11 Nasıl Olmalı?

Hocamız Tudor yeni bir sisteme döndü. 3-4-3 gibi oynuyoruz. Semih yıllardır bu takımda oynuyor ama ne ayağı iyi, ne de topla ileri gidebiliyor. O yüzden üçlüde oynatmam ben Semih'i. Ahmet'i sağ stoper, Chedjou stoper, Carole'yi de sol stopere çekerim. Hem atletizm, hem hava topu, hem de teknik açıdan daha makul bir üçlü. Normalde chedjou'yu oynatmam da ayağı en temiz oyuncu stoperde.

Solda Carole'nin yerine Linnes'i monte edip sağda Yasin ile devam ederim. Orta ikilide Tolga ve Selçuk devam. Selçuk yerine Josue de olabilir.

İleri üçlüde Bruma Josue Eren devam. Sneijder gelip Josue yerine girecekse adam gibi oynayacak. Burada Josue/Sneijder değişikliği olabilir. Garry, Podolski de hamle oyuncuları:

6f104dfe8367e882fa5ec1655dc6a453.jpg

Bencede Carole bir stoper yerine oynamali. Semih´de, Ahmet´de, pas konusunda zayiflar. Ve bu macta da, cok iyi paslar yapip oyunu actigimiz oldu, sonra bos alana ara pasi bir stoper atmak zorunda kalinca, pozisyon heba oldu. Oralara daha teknik bir adam lazim.

ahmet çalık semih kadar bile oynayamaz 3lünün sağı için malesef en iyi malzeme semih kaya..
ahmet çalık oynarsa hatasız kul olmaz ched.in yerine oynar ve bence takıma alıştıkça çok daha iyi oynar..
carole 3 lünün solu fikrine katılıyorum keşke denese bunu tudor..
linnes ise yüzde 100 sol ilerde oynamalı adam topla ilişkisi en iyi birkaç adamdan biri sevişiyor adeta topu yiyor..
semih-ahmet-carole
yasin-tolga-josue-linnes
sneijder
bruma-eren
benim ideal 3-4-3 üm bu olurdu sezonun kalanı için..
rodrigez poldi selçuk hamle oyuncuları

ahmet çalık semih kadar bile oynayamaz 3lünün sağı için malesef en iyi malzeme semih kaya..
ahmet çalık oynarsa hatasız kul olmaz ched.in yerine oynar ve bence takıma alıştıkça çok daha iyi oynar..
carole 3 lünün solu fikrine katılıyorum keşke denese bunu tudor..
linnes ise yüzde 100 sol ilerde oynamalı adam topla ilişkisi en iyi birkaç adamdan biri sevişiyor adeta topu yiyor..
semih-ahmet-carole
yasin-tolga-josue-linnes
sneijder
bruma-eren
benim ideal 3-4-3 üm bu olurdu sezonun kalanı için..
rodrigez poldi selçuk hamle oyuncuları
Ahmet'in bence Semih'ten ayağı daha iyi ve Semih'e görece topla daha iyi çıkıyor. Semih yıllardır bu takımda oynuyor, Avrupa maçlarına çıktı ama kendini bu konuda hiç geliştiremedi. Pro aktiflik açısından da ikisi arasında fark göremiyorum. Ayrıca Ahmet hava topunda Semih'e göre yine iyi. Bence terazide Ahmet her halükarda ağır basıyor.

Son düzenleme:
Ahmet'in bence Semih'ten ayağı daha iyi ve Semih'e görece topla daha iyi çıkıyor. Semih yıllardır bu takımda oynuyor, Avrupa maçlarına çıktı ama kendini bu konuda hiç geliştiremedi. Pro aktiflik açısından da ikisi arasında fark göremiyorum. Ayrıca Ahmet hava topunda Semih'e göre yine iyi. Bence terazide Ahmet her halükarda ağır basıyor.
umarım sen doğru analiz etmişsindir ve ahmete bu bölgede şans verir hoca oda iyi oynar..ama benim hissiyatım bu sezon için en iyi verimi semihten alacağız..
adem çakar katılırmı bilmem bu maçın son 15 dakikası semih defansta ve hucumda çok iyiydi hatta bana göre kariyerinin zirve 15 dakikasıydı :)

bruma-kral-garry
linnes-hosue-çöplerden biri-yasin
hakan-ahmet-chedjou

su iğrenç kadrodan çıkartabileceğin en iyi kadro bu maalesef.

bruma-kral-garry
linnes-hosue-çöplerden biri-yasin
hakan-ahmet-chedjou

su iğrenç kadrodan çıkartabileceğin en iyi kadro bu maalesef.
Hakan yerine carole olsun bence o zaman tamamdir... Gereksiz biri dedigin yerede ya Sabri ya Tolga (kosu mesafesi, yuksek pres)

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Semihin maşallahı var 5-6 maçtır iyi oynuyor
Muslera semih chedjou ahmet yasin linnes selçuk tolga bruma eren x. X yerine sneijder poldi garry josue gibi bi çok alternatif var

Son düzenleme:
Muslera

Ahmet - Chedjou - Carole

Rodrigues - De Jong - Josue - Linnes

Bruma - Sneijder

Eren​

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

--------Muslera

--Semih--Ched-Ahmet

Yasin-Tolga--Josue-Linnes

----Sneijder------Bruma

------------Eren

Sneijder'in sakatlik sorunu düzelmezse yerine Rodrigues

Carole dan cok iyi sol ücüncü stoper olur bence. Kafa toplarinda da fenda degil, kanatta adam kaciriyor stoperde bu kadar göze batmaz bence.

Muslera
Semih Chedjou Carole
Yasin Tolga Josue Linnes
Sneijder Bruma
Eren

Semih yerine Ahmet de olabilir. Carole ve Chedjou'nun bu 3 stoper arasinda topla iliskisi iyi, yani bunlar oyunu acabilecek pas trafiginde bulunabilirler. Semih ve Ahmet'in ayagi iyi degil, Balta nin ayagi iyi ama geri kalani les ötesi oldugu icin mümkünse bir dakika bile oynamasin Balta.

Allah rızası için topla oynamayı seven Çedju beyfendiyi defansta son adam olarak bırakma Tudor hocam. Önlibero olur 3lü defansa olur.

Olması gereken

Muslera

Semih-Chedjou-Ahmet

Rodrigues-De Jong-Tolga-Linnes

Sneijder-Bruma

Eren

Olacak olan

Muslera

Semih-Chedjou-Ahmet

Yasin-Tolga-Selçuk-Carole

Sneijder-Bruma

Eren​