Yeni Skandal! (Demirören-A.Koç-N.Özdemir Diyalogu) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Skandal! (Demirören-A.Koç-N.Özdemir Diyalogu)

Cevap: Yeni Skandal! (Demirören-A.Koç-N.Özdemir Diyalogu)

Şuraya bak Ülkemizin önde gelen ailelerinden Demirören ve Koç ailesi fertlerinin düştüğü duruma bak doğruysa haber.

Umarım doğru değildir çünkü bu Ülke artık bunu kaldıramaz.

böyle bisey olamaz adamların karakterlerı bellı oldugu için böyle bı söylentı dolasıyor ve ınanılıyor

tımsah a yatmayalım

suda bi gercek namusundan vazgecenler gayet normal böyle seylere

gercekten koç ailesıne menzup birinin böyle seylere gırmesı çok ilginç

bazı duyumlara görede akp de bazı kesim şikeyi ört bas etmek istiyor bazı kesimde cezaların verilmesini istiyor bunlar bülent arınç,şamil tayyar gibi kişiler bu kaseti ceza verilmesini isteyen güruh çıkardı deniyor

bu haber kasıtlı olarak yapılıyor dıye düsünüyorum galeyana gelmeyelım bence

Ahmet Memiş ‏ @ahmemis

Merak edenlere tekrar; Ses kaydi yarin ( eger bir engelleme olmazsa ) dokumu yayinlanacakmis. Bana gelen bilgi bu. Otesini bilmem...

dokumu yayinlanacak demis, ama bu yeterli olmaz.. Ses kayidi internnette yayilmali ki geçerliligi olsun..

bişey çıkmaz neler örtbas edildi başbakan olmıcak dedi iş bitti

neden yarın dıye beklentıye sokuluyor mıllet bızım asıl bjk macını düsünmemız lazım bunlar tamamen kontrasyonu bozmak için yapılan oyunlar neden yarın bugün degılde şikecıler pazarı sevıyor dıyemı yok sa:)

Ahmet Memiş ‏ @ahmemis

Merak edenlere tekrar; Ses kaydi yarin ( eger bir engelleme olmazsa ) dokumu yayinlanacakmis. Bana gelen bilgi bu. Otesini bilmem...

dokumu yayinlanacak demis, ama bu yeterli olmaz.. Ses kayidi internnette yayilmali ki geçerliligi olsun..

Neden sadece döküm yayınlıyor ki madem ses kaydı var yayınla işte yoksa millet hikaye der geçer :mad:

Ahmet Memiş ‏ @ahmemis

Ortamı geriyorlar kanmayalım yarın şampiyonluk gelebilir ona konsantre olalım boşverin.

evet doğru söylüyorsun ama bu kaset çıkmasa bile düşmanlıkları devam edecek, bu kaset çıkarsa yüzsüzlükleri ortaya çıkacak ömrüde azalır bu tff nin dava açarız herşey olur

bazı duyumlara görede akp de bazı kesim şikeyi ört bas etmek istiyor bazı kesimde cezaların verilmesini istiyor bunlar bülent arınç,şamil tayyar gibi kişiler bu kaseti ceza verilmesini isteyen güruh çıkardı deniyor

Bu kaseti kimin neden cikardigi onemli degil ,

icindeki konusmalar ve oynanmak istenilen oyun asil olandir ve dehset vericidir. Sereften Onurdan ve Haysiyetten bahsedenlerin maskelerinin dusmesi dir asil olan

yildirim demiroren sike'nin sahaya yansiyip yansimadigini bununla olçmus

531386_395536940477616_188593887838590_1251579_936249670_n.jpg

Bu kaseti kimin neden cikardigi onemli degil ,

icindeki konusmalar ve oynanmak istenilen oyun asil olandir ve dehset vericidir. Sereften Onurdan ve Haysiyetten bahsedenlerin maskelerinin dusmesi dir asil olan

makselerı düseli çok oldu ama kımse göremek istemıyor gerceklerı nasıl bi toplum yapısı mevcut bızde anlamıyorum

aziz nesın bosuna dememıs

inandırıcı gelmedi her kafadan bir ses bakalım yarın göreceğiz nasipse...

ne kaset'i bu +18 mi? ali koç yildirim demiroren iiiyyy :eek:

ben bu konuyu kilit istiyorum. biz maçımızı ve güzel bir pazar günü geçirelim.

yayınlayacak adam yayınlar. böyle tweet atmakla bi yerevaramqz. timsah olabilir.

Ahmet Memiş ‏ @ahmemis

Döküm ne ya? Büyük ihtimalle sallama.

Üst Alt