Yeni Teknik Direktör Kim Olmalı? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Teknik Direktör Kim Olmalı?

Yönetim gitsin zaten bunda 99% umuz hemfikiriz, ki bu yönetim ve dursun hakkında söylediklerim ve ettiğim küfürümsü şeyler de ortadadır. Ama ben şimdi yönetim gitsin ama Tudorun gitmesine gerek yok diyenlere sesleniyorum;
Tudor neden kalsın, ne ışık verdi, takıma ne artısı oldu geçen 6-7 ayda? Ulan köy takımına elendik köy hemde pozisyona giremeden, takımın ne oynadığı belli değil, adam taktik maktik anlamadığı oyunu okuyamadığı gibi gaz vermesini bile beceremiyor. Dünkü utancı yaşatan adam bu adam oyuncu adilerle (birkaçı hariç ki siz kim olduğunu tahmin edersiniz) birlikte, siz daha 24 saat dolmadan kalkıp hala Tudor kalsın diyebiliyorsanız kusura bakmayın ama sizde de utanma arlanma yokmuş diyeceğim.

Bazi arkadaslar farki anlamadi.

Ben gitsin demiyordum o gun. Dursun kicini kurtarmak icin yollayacak diyordum.

Ama dursun seneye olmayacagi icin 10 aylik kim gelmeli ki seneye gelecek baskana iyice enkaz birakmayalim diyorum.

Cunku yeni baskan kendi teknik adamini getirmeli.

Tudorun bu saatten sonra bize verebilecegi bisey yok.

Son düzenleme:
Bu tudor denen çapsız maçtan sonra çıkıp sadece 15 gündür çalışıyoruz, yeni bir takımız, futbolcularım elinden geleni yaptı dedi be utanmadan sıkılmadan eğer siz de bu dediğine katılıyorsanız hemfikirseniz tamam tudor kalsın.

Böyle zihniyete tüküreyim her başarısızlık geldiğinde Td değiştir

Senin td ün oyuncu değişikliğini, beceremiyorsa, oyunu okuyamıyorsa, gaz vermesini bile beceremiyorsa ve üstüne de yalan söylüyorsa kim değişecek ben mi değişecem taraftar olarak. Son 4-5 td ün hepsi de böyleydi ve hepside değişti tabi suç utanmaz dursun ve tayfasının temelde.

Senin td ün oyuncu değişikliğini, beceremiyorsa, oyunu okuyamıyorsa, gaz vermesini bile beceremiyorsa ve üstüne de yalan söylüyorsa kim değişecek ben mi değişecem taraftar olarak. Son 4-5 td ün hepsi de böyleydi ve hepside değişti tabi suç utanmaz dursun ve tayfasının temelde.

İlkin Dursun 'dan bir kurtulalım da renktaşım Tudor 'u kovmak kolay iş

Dursun varken Tudor 'u gönderip başkasını getirmek zaman ve para kaybından başka bişey değil

Ayrıca Dursun 'un döneminde çalıştığı hocalar Hamza-Orhan Atik-Denizli-JoR-Tudor Galatasaray 'a layik bir adam filan getiremez bu çapsız takımın başına Tudor 'u gönderse yine aynı çapsızlıkta bir Td getirecek takımın başına yine olan bize olacak

İlkin Dursun 'dan bir kurtulalım da renktaşım Tudor 'u kovmak kolay iş

Dursun varken Tudor 'u gönderip başkasını getirmek zaman ve para kaybından başka bişey değil

Ayrıca Dursun 'un döneminde çalıştığı hocalar Hamza-Orhan Atik-Denizli-JoR-Tudor Galatasaray 'a layik bir adam filan getiremez bu çapsız takımın başına Tudor 'u gönderse yine aynı çapsızlıkta bir Td getirecek takımın başına yine olan bize olacak

Böyle de canımı ye:hat: zaten dursundan kurtulmamız konusunda tartışılacak bişey yok.

Tabi az önce bir hata yaptım taraftarın de değişmesi gerekiyor acilen, sucukcuları taraftardan saymıyorum bile, bizleri gerçek Galatasaraylıların da değişmesi gerekiyor, görüldü ki koca bir hiçiz, herşey bize rağmen oluyor, bu utançtan payımıza düşeni alalım.

Teknik direktör kesinlikle değişmemeli.Bu yönetim her hoca değişikliğiyle kendince kredi kazandıgını düşünüyor ve daha vasatını bulup getirmeyi başarıyor.Getirilen tüm hocalar aynı vasatlıkta ve yem olarak kullanabilecek isimler oldu.Yönetim bunu bilinçli olarak yapıyor.

Abi her defasında ayni hataya düşüyoruz diyosunuzda baska seçenek var mı? Dursun gitmiyor iste 2018 mayısı görecek. Iyi bir isim getirirsek camiayi toparlar belki. Sezonu kurtaralım en azından

Bundan büyük gurur yok, Cimbomlu olmak kadar

Son düzenleme:
Biri gelir her şeyi eline yüzüne bulaştırır, sonra yeni td kim olacak ? yeni başkan kim olmalı ? bla bla bla...
Böyle bir mesafe kat edemeyiz. Durum çok vahim ama kimse farkında değil.

Üst Alt